نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟
نظرات: ۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سایت بلژیکی خبر نوشت: کاوه رضایی یک بار دیگر به حضور در جام جهانی به همراه ایران نزدیک‌تر شده است.

امید شارلوا به حضور کاوه رضایی در روسیه

به گزارش خبرورزشی،و به نقل از اسپورت بلژیک، کاوه رضایی در شارلوا عملکرد بسیار خوبی داشت و در فهرست اخیر تیم ملی فوتبال ایران برای بازی دوستانه با سیرالئون نام او دیده میشود.

سایت بلژیکی اسپورت درباره حضور رضایی در تیم ملی فوتبال ایران نوشت: کاوه رضایی یک گام دیگر به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیکتر شد. اگر او بتواند در جام جهانی همراه تیم ملی فوتبال ایران همراه باشد مبلغی در حدود ۱۵۰ هزار یورو از طرف فیفا به باشگاه شارلوا تعلق خواهد گرفت. فعلا در حالی که تقریبا سه ماه تا جام جهانی باقی مانده است، این بازیکن ایرانی در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و همین هم باعث شده تا فلیپه مازو، سرمربی شارلوا نسبت به رضایی در جام جهانی خوشبین باشد.

او در این رابطه گفت: رضایی به زودی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازی خواهد کرد. طبیعی است که در حال حاضر  کمی بازیکن در تیم باشگاهی خود افت داشته باشد. آن هم به خاطر جام جهانی است. ما کاوه را به خوبی درک میکنیم. او انگیزه زیادی برای بازی در جام جهانی روسیه دارد و میخواهد در بازیهای دوستانه تیم ملی خودش را به کارلوس کیروش اثبات کند.

تیم ملی فوتبال ایران شنبه باید در ورزشگاه آزادی در دیداری دوستانه به مصاف تیم سیرالئون برود. ملیپوشان فوتبال ایران  بعد از بازی با سیرالئون با تیم ملی تونس بازی خواهند داشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی