نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یک مربی، یک آنالیزور و یک مسئول فنی متهم شده‌اند

مربی سابق استقلال اطلاعات تیم شفر را فروخت

به گزارش خبرورزشی، عملکرد استقلال برابر العین در بازی برگشت تفاوتهای آشکاری با مسابقه رفت دو تیم در خاک امارات داشت. وینفرد شفر در کنفرانس بعد از بازی با اشاره به شرایط غیراستاندارد بدن برخی بازیکنان، آن را به بدنسازی قبل از شروع لیگ مرتبط دانست. از دوشنبهشب این شائبه به وجود آمد یک یا دو منبع آگاه اطلاعات محرمانهای از شرایط فنی و جسمانی بازیکنان استقلال را در اختیار مربیان العین قرار داده بودند.

چون در این خصوص مستندات لازم در اختیار هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال یا رسانهها قرار ندارد، در همین حد میتوان توضیح داد که مربیان العین نتایج تست GPS چند بازیکن استقلال از جمله پژمان منتظری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، داریوش شجاعیان، سرور جپاروف، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری را در اختیار داشتهاند. یکی از نکات جالب را میتوان در تعویضهای العین بلافاصله بعد از تعویضهای استقلال یافت.

دقیقه 61 با ورود علی قربانی به میدان، مربیان العین در دقیقه 63 محمد الاحبابی را به جای احمد خلیل به میدان فرستادند. در دقیقه 79 به محض خروج سرور جپاروف از زمین در دقیقه 80 دیاکی جایگزین محمد احمد در ترکیب العین میشود اما در بین دو نیمه وقتی خسرو حیدری جای وریا غفوری را در ترکیب استقلال میگیرد کادر فنی حریف صبر میکند تا ببیند خسرو در 35 سالگی چقدر میتواند شرایط جناح راست استقلال را تغییر دهد و تغییری در ترکیب العین اتفاق نمیافتد.

تعویض دیگر العین به دلیل کارت زردی بود که احمد برمان گرفت و مامیچ از بیم دریافت دومین کارت زرد احمد در دقایق پربرخورد و هیجانی بازی عامر عبدالرحمن را در دقیقه 66 جایگزین او کرد. در حال حاضر مدرکی دال بر انتقال اطلاعات برخی بازیکنان تیم استقلال به مامیچ کروات وجود ندارد، برخی عقیده داشتند برانکو به هموطن خود مشورت داده اما سرمربی پرسپولیس اطلاعاتی از نتایج GPS بازیکنان در شرایط گوناگون فعالیت ورزش نداشت که اگر داشت ۲ هفته قبل خود در جریان شهرآورد تهران از آن استفاده میکرد.

گفته میشود دو مربی سابق استقلال در این جابهجایی اطلاعات و انتقال دادهها نقش داشتند. یکی از کسانی که در ثبت آمار بدنی و فنی بازیکنان استقلال با کادر فنی قبلی همکاری میکرد، در اردوی استقلالیها دیده شده بود. او همزمان با اردوی استقلال در هتل المپیک به این هتل رفته بود. این شخص متهم است اطلاعات تیم شفر را در اختیار یکی از مربیان سابق استقلال گذاشته و او هم از طریق یک مربی خارجی که گزینه همکاری با کارلوس کیروش است، این دادهها را به دست مامیچ رساند.

یک مربی، یک آنالیزور و یک همکار کادر فنی از سوی استقلالیها به جاسوسی و اطلاعاتفروشی متهم شدهاند. البته برخی هواداران استقلال ابتدا به برانکو تهمت میزدند و میگفتند او دست مامیچ را گرفته است اما از حرفهای شفر که از بدنسازی بازیکنان استقلال ایراد گرفت، میتوان فهمید او مربی سابق تیم را در این ماجرا دخیل میداند.

به نظر شما کسی که اطلاعات استقلال را میفروشد، برای همکاری با تیم ملی صلاحیت دارد؟ کمی تفکر برای رسیدن به پاسخ این سؤال، به برخی ابهامات هم جواب میدهد!

 

 

 

 

 

 

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی