نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: واقعیت این است که بازیکنان پرتغال و اسپانیا مقابل بازیکنان ما آدم فضایی هستند.

هاشمی‌نسب: برخی هواداران پرسپولیس اهل کوفه هستند

به گزارش خبر ورزشی، مهدی هاشمینسب در مورد وضعیت پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، شرایط کلی فوتبال ایران، دیدارهای دوستانه تیم ملی، حمایت جالب مجتبی محرمی از او و ... صحبتهایی را مطرح کرد که متن کامل آن را در زیر میخوانید:
*ابتدا در مورد وضعیت پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کن. کلا تیمهای ایرانی مشکلی در مرحله گروهی ندارند، ما دنبال قهرمانی آسیا هستیم که به آنهم نمیرسیم!
*چرا؟
تیمهای شرق آسیا حتی اجازه نمیدهند تیمی مثل الهلال قهرمان شود چه برسد به تیمهای ما. تیمهای شرقی به خوبی هم پول خرج میکنند و هم برنامه دارند، خب با این شرایط باید قهرمان شوند.
*یعنی فکر میکنی تیمهای باشگاهی ما شانسی برای قهرمانی داشته باشند؟ اصلا شانسی نداریم! با حرف زدن که تیمی قهرمان نمیشود. ما در حد غرب آسیا و رقابت با الهلال و العین خوب هستیم. تیمهای شرق آسیا کلا از غرب آسیا فاصله گرفتند. خدا نکند که ما روزی به تور تیمهای شرقی بخوریم چون عیار فوتبال ما مشخص میشود. تیمها و کشورهای دیگر در حال پیشرفت هستند و ما هم فقط حرف الکی میزنیم. ما دلخوش آمار و ارقام هستیم، تیمهای شرقی به فکر برنامه ریزی و پیشرفت.
*به نظرت گروه استقلال سختتر بود یا گروه پرسپولیس؟ قطعا گروه استقلال سختتر است. الهلال و العین تحت هر شرایطی الهلال و العین هستند. گفتم ما مشکلی مقابل غرب آسیاییها ندارم و آقای غرب آسیا هستیم.
*در مورد بازی روز شنبه تیم ملی با سرالئون چه صحبتی داری؟ امیدوارم مردم دعا کنند تا از این بازی سخت و مهم سربلند بیرون بیاییم! بالاخره بازی مهمی است. البته مدیران ما گناهی ندارند و به خاطر شرایط خاصی که وجود دارد تیم ملی بزرگی با ما بازی نمیکند.
*واقعا در جام جهانی شانسی داریم؟ یک زمانی آرزو داشتیم به جام جهانی برویم که خدا را شکر بدون دردسر به جام جهانی میرسیم اما باید ببینیم در این مسابقات دنبال چه چیزی هستیم. با وجود پرتغال، اسپانیا و مراکش ما واقعا شانس صعود داریم؟! متاسفانه بعضیها برای خود شیرینی هم که شده میگویند ما به دور بعد صعود میکنیم ولی واقعا اینطور است؟ واقعیت این است که فوتبال حتی با مراکش هم فاصله دارد. ما دوست داریم به دور بعد صعود کنیم اما عیار واقعی تیم ملی ما همان بازی با بوسنی در جام جهانی گذشته است.
اگر مقابل آرژانتین دفاعی بازی کردیم و یک گل خوردیم به خاطر کیفیت فنی بالای تیم ملی نبود بلکه به خاطر 90 دقیقه دفاع مطلق ما بود. واقعیت این است که بازیکنان پرتغال و اسپانیا مقابل بازیکنان ما آدم فضایی هستند! بعد بعضیها مردم را احساسی میکنند و حرف از صعود میزنند.
*چند هفته پیش مجتبی محرمی در گفتوگویی که با میزان داشت به شدت از تو و رفتنت به استقلال حمایت کرد... محرمی برای من محرمی میمانند. محرمی در 12 سالگی، 44 سالگی و 90 سالگی من برایم همان محرمی است. خدا وکیلی چقدر در حق همین مجتبی محرمی جفا کردند؟ کسی سراغی از او میگیرد؟ وقتی کم می آورند و میخواهند کری بخوانند محرمی را علم میکنند اما زمانی که او به کمک نیاز داشت کسی سراغی از او نگرفت.
*چرا با اسطورهها اینطور برخورد میشود؟ من بد بودم و رفتم استقلال اما برخی هواداران پرسپولیس که مثل اهل کوفه هستند به محرمی، پروین، دایی، کریمی، رضاییان، طارمی و بیرانوند هم رحم نکردند. من آدم بده بودم، با اسطوره، سلطان، شهریار، جادوگر و ... چه کار کردند. اینها به کسی رحم نمیکنند. بی خیال! تقصیر من است که حرمت نگه میدارم و نمیگویم که چرا از پرسپولیس به استقلال رفتم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی