نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد که صحبت‌هایی را در مورد فصل آینده با مسئولان این باشگاه انجام داده است.

ابراهیم‌زاده: علیپور بهترین بازیکن سال بود

به گزارش خبر ورزشی، منصور ابراهیمزاده وضعیت فنی تیم فوتبال سپاهان را مطلوب توصیف کرد و گفت: ما تمرین میکنیم که تیم از لحاظ فنی شرایط بهتری پیدا کند و امیدواریم که در پنج بازی باقیمانده نیز نتایج خوبی بگیریم. البته با تیمهایی بازی داریم که یا در کورس کسب سهمیه آسیا هستند یا اینکه برای فرار از سقوط میجنگند. در هفتههای پایانی کار همه تیمها سخت است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا سپاهان میتواند تا پایان لیگ برتر، چند پله در جدول صعود کند، اظهار داشت: قطعاً تمام تلاش ما این است که در پایان لیگ برتر جایگاهی بهتر از این داشته باشیم و امیدوارم نتایج خوبی در پنج بازی پایانی بگیریم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد وضعیتش برای فصل آینده و اینکه قرار است به همکاری خود با زردپوشان ادامه دهد یا خیر، خاطرنشان کرد: من صحبتهای ابتدایی را در این زمینه با باشگاه انجام دادهام، با این وجود در حال حاضر تمرکزم فقط روی بازیهایی است که در لیگ برتر پیشرو داریم. من بعد از عید راحتتر میتوانم در این مورد صحبت کنم.
ابراهیمزاده درباره اینکه بهترین فوتبالیست ایران در سال 96 چه کسی بوده است، تصریح کرد: خیلیها عملکرد خوبی داشتند، ولی به نظر من نقش علی علیپور پُررنگ بود و من او را انتخاب میکنم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی