نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

روزهای جنجالی قبل از جام‌جهانی فقط مختص فوتبال ایران نیست. یکی از رقبای تیم‌ملی در جام‌جهانی ٢٠١٨ روسیه این روزها حواشی زیادی را تجربه می‌کند.

سرمربی حریف ایران پول می گیرد و بازیکن به تیم ملی دعوت می کند!

به گزارش خبر ورزشی، ماجرا از این قرار است که هروه رنار - سرمربی تیمملی مراکش متهم به پولگرفتن از فوتبالیستهای مراکشی برای دعوتکردن آنها به تیمملی این کشور شده است. این اتهام را محسن متولی، بازیکنی که رنار مدتی پیش او را از تیمملی مراکش کنار گذاشته، به سرمربی این کشور زده است. متولی، هافبک تیم الریان قطر در گفتوگو با نشریه قطری الوطن، مدعی شده رنار برای دعوت بازیکنان، از مدیر برنامههای آنها پول میگیرد. او از اینکه چند بازیکن ازجمله عبدالرزاق حمدالله، همتیمیاش در الریان، به اردوی مراکش دعوت نشدند، ابراز ناراحتی کرده و در بخشی ازصحبتهایش گفته است: «امیدوارم خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند. ازجمله سرمربی تیمملی را.»
این اظهارات متولی سروصدای زیادی در رسانههای مراکشی به پا کرد. این درحالی است که رنار با سابقه قهرمانی در جامملتهای آفریقا با زامبیا و ساحل عاج و رساندن مراکش به جامجهانی بعد از ٢٠سال، یکی از موفقترین مربیان قاره آفریقا در چند دهه اخیر است و بعید نیست نسبتدادن این اتهامات به او بیشتر از آنکه جنبه واقعی داشته باشد، به دلیل تسویهحسابهای شخصی مطرح شده است. البته سرمربی مراکش هم نسبت به این ماجرا سکوت نکرد و با انتشار پیامی در صفحه توییترش، به صحبتهای این بازیکن واکنش نشان داد: «فساد کلمهای نیست که در فرهنگ لغات یا عملکرد من جایی داشته باشد. من ١٠سال است که در فوتبال آفریقا هستم و هیچ بازیکنی نمیتواند ادعا کند که بدون نظر من انتخاب شده است. کسی نمیتواند تعهد کاری من را زیر سوال ببرد و به انتخابهای من انگ فساد بزند. قطعا از افرادی که چنین اتهاماتی به من زدند، شکایت میکنم.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی