نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟
۰
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به عنوان سفیر این رشته معرفی شد.

دروازه‌بان تیم ملی سفیر ایران شد

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با اعلام رسمی سازمان جهانی فوتبال ساحلی لیست 20 نفرهای از بازیکنان سراسر جهان بعنوان سفیران این رشته انتخاب و معرفی شدند.

برهمین اساس پیمان حسینی دروازهبان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که عناوین برترین دروازهبان جام جهانی 2017 باهاما و برترین دروازهبان جهان در سال 2017 را در کارنامه خود دارد، به عنوان سفیر سازمان جهانی فوتبال ساحلی معرفی شد.

در بخشی از گزارش سایت رسمی سازمان جهانی فوتبال ساحلی درخصوص این اقدام آمده است:

بازیکنان بدون شک یکی از اصلیترین داراییهای فوتبال ساحلی هستند و سازمان جهانی فوتبال ساحلی بر این باور است که آنها یک راه اصلی برای کمک به تقویت و ارتقا ورزش در مقیاس جهانی هستند. بازیکنان کسانی هستند که فنون را در زمین به نمایش میگذارند، گلها را به ثمر میرسانند و توپها را مهار میکنند... آنها کسانی هستند که همه میخواهند بازیشان را ببینند؛ آنها ستارگان واقعی ما هستند.

به همین دلیل است که ما برنامه سفیران را شامل 20 بازیکن از مردان و زنان معرفی میکنیم که از چهرههای شناخته شده در ورزش فوتبال ساحلی هستند.

البته که نفرات معرفی شده براساس معیارهایی همچون وجهه آنها در عموم، نحوه ارتباط با طرفدارانشان و علاقمندان به فوتبال ساحلی و در نهایت با ملاحظات جغرافیایی انتخاب شدهاند.

لیست کامل سفیران سازمان جهانی فوتبال ساحلی متشکل از 20 بازیکن شناخته شده از کشورهای مطرح در رشته فوتبال ساحلی در سایت جهان این رشته درج شده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی