جابر انصاری گفت: برای صعود باید الریان را شکست بدهیم.

نه در لیگ اجازه لغزش داریم نه در آسیا

به گزارش خبر ورزشی، جابر انصاری در دیدار با العین به جای سرور جپاروف به میدان رفت اما او هم نتوانست روند تیمی استقلال را بهبود ببخشد و گره بازی را باز کند. او از اینکه استقلال سال 96 را با یک تساوی به پایان برد ابراز ناراحتی میکرد و امیدوار بود در دیدارهای سال جدید این ناکامی به نوعی جبران شود.

*استقلال در دیدار با العین مثل مسابقه رفت کار نکرد. این را قبول داری؟

متأسفانه شرایط به گونهای که انتظار داشتیم پیش نرفت و شرمنده هوادارانمان شدیم.

* مگر چه انتظاری داشتید؟

میخواستیم زود به گل برسیم و در ادامه با کنترل بازی گلهای بیشتری بزنیم تا تفاضل گلمان در جدول گروه را بهبود ببخشیم ولی این اتفاق رخ نداد. البته ما گل اول را زدیم ولی فکر میکنم کمی دیر این اتفاق افتاد.

* العینیها بهتر بودند یا استقلال خوب نبود؟

العین که اصلاً کار خاصی نمیکرد. آنها برخلاف دیدار رفت که فوتبال بازی میکردند بیشتر به پرس و خطا روی بازیکنان ما روی آورده بودند. این بازی آنها تا حدی باعث شد که ما نتوانیم زود به گل برسیم و در نهایت کارمان تا حدودی گره خورد.

* به نظر نمیرسید تیم العین تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفته باشد؟

البته بازی دفاعی خیلی ربطی به جو ورزشگاه ندارد و آنها هم در نیمه اول بیشتر در حال دفاع بودند. ما در نیمه دوم که باید بیشتر فشار وارد میکردیم نتوانستیم آنطور که میخواستیم بازی کنیم.

* وظیفه تو در زمین چه بود؟

من رفتم که توپهای سوم رو به حمله تبدیل و موج دوم حملات را تقویت کنم. یک موقعیت خوب هم داشتم که متأسفانه از دست رفت. بدشانسی آوردم.

* بعد از بازی برخی از طرفداران تیمتان از نتیجه رقم خورده ناراحت بودند؟

حق داشتند. ما در دیدار رفت اینقدر خوب بودیم که اگر داور به کمک تیم العین نمیرفت و آن دو پنالتی الکی را برایشان نمیگرفت بازی را با اختلاف دو گل میبردیم ولی این اتفاق نیفتاد. برای همین بود که هواداران با دیدن آن بازی توقع داشتند در تهران دو برابر آن دیدار هم گل بزنیم و هم موقعیت گل بسازیم ولی العین با فوتبال دفاعی و خشنی که ارائه کرد مانع از این اتفاق شد.

* پس هوادارانتان حق داشتند؟

البته که حق داشتند. من هم که گفتم شرمندهشان شدیم. وقتی روی نیمکت بودم تماشاگرانی را میدیدم که با پارچه نوشتههایی که در دست داشتند مشخص میکردند از چه نقاط دوردستی به استادیوم آمده بودند. این موضوع باعث ناراحتیمان شد و انشاءا... در دیدار بعدی در سال 97 این اتفاق را جبران میکنیم.

* مقابل نفت تهران یا الریان؟

هر دو. ما نه در لیگ اجازه لغزش داریم نه در لیگ قهرمانان آسیا. برای حفظ موقعیتمان در جدول ردهبندی باید نفت تهران را شکست بدهیم چون 4 تیم پشتسرمان هستند که میتوانند با یک برد یا به ما برسند یا حتی از ما جلو بزنند. در لیگ قهرمانان هم باید الریان را شکست بدهیم تا هم صدرنشینیمان را تثبیت کنیم و هم صعودمان به دور بعد را مسجل بسازیم. ضمن اینکه باید جبران دیداری که با العین در تهران داشتیم را هم بکنیم.

* کار سختی است؟

قطعاً الریان تیمی نیست که برای شکست خوردن به تهران بیاید. آنها در دیدار قبلیشان الهلال را شکست دادهاند اما ما هم با حمایت طرفدارانمان در استادیوم آزادی فقط به برد فکر میکنیم. 

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __