نظرات: ۰
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با دعوت 37 بازیکن به اردوی آماده‌سازی، همه مدعیان پوشیدن پیراهن تیم ملی را برای رویدادهای سال 2018 دعوت کرد.

37 بازیکن به تیم ملی فراخوان شدند

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، لیگ ملتهای والیبال و مسابقات قهرمانی مردان جهان دو رویداد مهم پیشروی تیم ملی والیبال ایران در سال 97 است.
ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 37 بازیکن را برای شرکت در اردوی تیم ملی که از 14 فروردینماه شروع خواهد شد را اعلام کرد که بازیکنان در سه مرحله به اردوی تیم ملی ملحق خواهند شد.
بر اساس اعلام کادر فنی، تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور در لیگ ملتهای والیبال، به دلیل فرمول جدید برگزاری این رقابتها، شرایط سخت و حساس سفرها و مسابقات پیدرپی در دو گروه الف و ب برگزار میشود و در جریان برگزاری مسابقات همیشه یک تیم در تهران تمرین میکند و تیم دیگر در مسابقات شرکت خواهد کرد.
در مرحله اول اردوی تیم ملی، 29 بازیکن در ساعت 17 روز 14 فروردین با حضور در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی میکنند و تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد که اسامی آنها به شرح زیر است:
محمد طاهر وادی، جواد کریمی، فرهاد سالافزون، سامان فائزی، مسعود غلامی، علیاصغر مجرد، علی شفیعی، رحمان تقیزاده، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، سلیم چپرلی، قاسم کارخانه، سعید جواهری توانا، امیر غفور، محمد رضیپور، امیرمحمد فلاحتخواه، مهدی جلوه، ابوالفضل قلیپور، پوریا یلی، محمدرضا حضرتپور، بهنام ابراهیمی، امیرحسین توخته، صابر کاظمی، میثم صالحی، مصطفی حیدری، مجتبی یوسفی، کیاوش حیدری، محمود رسولی و اکبر ولایی.
در مرحله دوم نیز بازیکنانی که در مرحله نهایی پلیآف لیگ برتر حضور داشتند، یک هفته دیرتر و صبح روز سهشنبه 21 فروردین ماه به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد که اسامی آنها به شرح زیر است:
میرسعید معروف، سید محمد موسوی، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی، رضا قرا و مهدی مرندی.
همچنین در مرحله سوم محمد جواد معنوینژاد و میلاد عبادیپور که در حال حاضر در لیگهای باشگاهی ایتالیا و لهستان حضور دارند، پس از پایان مسابقات باشگاهی به دیگر اردونشینان اضافه خواهند شد.
امیر خوشخبر به عنوان سرپرست، ایگور کولاکوویچ به عنوان سرمربی، پیمان اکبری، دراگان کوبیلسکی و سعید رضایی (مربیان)، سیامک افروزی (پزشک)، دانیل میسیچ (بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزور)، حمید احمدینیا (مدیر رسانهای) و علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور ملیپوشان را در تمرینات تیم ملی همراهی میکنند.
مرحله مقدماتی لیگ ملتهای والیبال سال 2018 مردان از چهارم خردادماه تا سوم تیرماه در مدت پنج هفته برگزار میشود و تیمهای ژاپن، استرالیا، فرانسه، ایران، کانادا، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان، بلغارستان و کرهجنوبی 16 تیم شرکت کننده در این رقابتها هستند.
همچنین نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از 19 شهریور تا 8 مهرماه 1397 با حضور 24 تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار میشود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی