نظرات: ۰
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکنان پارس جنوبی از بدقولی مدیران باشگاه و پرداخت نشدن به موقع مطالبات شان گلایه دارند.

اعتراض بازیکنان پارس جنوبی به مشکلات مالی

به گزارش خبرورزشی،مشکلات مالی به باشگاه پارس جنوبی هم رسیده و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه از پرداخت نشدن مطالبات شان در موعد مقرر گلایه مند هستند. حتی برخی از بازیکنان قصد داشتند که تمرین نکنند اما این مساله با مخالفت مهدی تارتار سرمربی تیم مواجه شد. با این حال بازیکنان نسبت به بدقولی مدیران باشگاه معترض هستند.

البته باشگاه پارس جنوبی حدود 50 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده  و مدیران باشگاه وعده داده بودند که تا قبل از عید نوروز 20 درصد دیگر از قراردادها پرداخت شود که تا امروز این اتفاق رخ نداده است. بازیکنان پارس جنوبی مدعی هستند میانگین رقم قراردادهای آنها نسبت به سایر باشگاه ها بسیار پایین تر است و 50 درصد از مبلغ قراردادهای آنها از نظر ریالی کمتر از 30 درصد پرداختی سایر باشگاه ها می شود.

پارس جنوبی فقط دو بازیکن با رقم قرارداد 700 میلیون تومانی دارد و مبلغ قرارداد سایر بازیکنان این تیم بسیار کمتر از این ارقام است. پارس جنوبی فردا در تهران در دیداری دوستانه به مصاف پیکان خواهد رفت.

بهرام رضائیان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی نیز تلفن همراهش را پاسخ نداد تا در مورد علت ناراحتی بازیکنان و بدقولی در پرداخت ها صحبت کند.

پارس جنوبی در حال حاضر در با 39 امتیاز در رده ششم جدول لیگ قرار دارد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی