نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

جشن بیست‌وهفتمین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه ۳۰۹۰۹۰، یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۰، در برج میلاد برگزار شد. در این مراسم که با حضور ستارگان درخشان تیم پرسپولیس برگزار شد از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس نیز رونمایی شد.

جشن ۲۷مین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس


عضویت در سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس، با ارسال عدد ۷ به ۳۰۹۰۹۰

ستارگان درخشان تیم پرسپولیس در تاریخ ۲۲ اسفند ماه، بیستوهفتمین قهرمانی رسمی باشگاه پرسپولیس را جشن گرفتند و از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس (۳۰۹۰۹۰) جهت حمایت از این ستارگان رونمایی کردند. هواداران باشگاه پرسپولیس در راستای حمایت از پیشکسوتان این عرصه میتوانند با عضویت در سامانه ۳۰۹۰۹۰ و ارسال عدد ۷، از حامیان این خانواده بزرگ باشند.

مراسم جشن بیستوهفتمین قهرمانی رسمی تیم فوتبال پرسپولیس توسط پیشکسوتان باشگاه با حضور چهرههای برتر ورزش در برج میلاد تهران برگزارشد. در این مراسم علی پروین، ناصر ابراهیمی، داداشزاده، فنونیزاده، مهدی نبی، عربشاهی، قلیچ، نعیم آبادی، درخشان، استیلی، پنجعلی، میناوند، رویانیان، محمد پروین، طالقانی و یاسر هاشمی رفسنجانی نیز حضور داشتند. در ادامه بخشی از سخنان حاضرین در این جشن در حمایت از سامانه ۳۰۹۰۹۰ را میخوانید.

 

محمد پنجعلی؛ اقداماتی همچون سامانه هواداری باید تداوم داشته باشد

محمد پنجعلی کاپیتان سابق پرسپولیس ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این همایش گفت: امیدوارم هواداران با سامانه ۳۰۹۰۹۰ همراه شوند، زیرا حمایت از پیشکسوتان باشگاه، حمایت از تیم پرسپولیس است و هواداران همانطور که به ورزشگاه میروند و برای موفقیت تیم خود فریاد می زنند، می توانند با عضویت در سامانه ۳۰۹۰۹۰ وفاداری خود را به پیشکسوتان نیز نشان بدهند. وی در ادامه سخنان خود گفت: اقداماتی از این دست باید تداوم داشته باشد و مقطعی نباشد تا مانند تمام تیم های بزرگ دنیا، پیشکسوتان پرسپولیس نیز از جایگاه مناسبی برخوردار شوند.

پنجعلی در رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان

پیشکسوت پرسپولیس در مورد قهرمانی این فصل پرسپولیس و جشن بیست و هفتمین قهرمانی سرخپوشان افزود: زیباترین فصل فوتبالی پرسپولیس از نظر فنی و تاکتیکی همین فصل بود و این قهرمانی را بسیار شیرین و دلچسب کرد. امیدوارم حمایت هواداران همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم در آسیا نیز نتایج مطلوب را کسب کنیم.

 

وحید قلیچ؛ سامانه ۳۰۹۰۹۰ دلگرمی پیشکسوتان پرسپولیس است
سنگربان سابق پرسپولیس با حضور در همایش بزرگ پیشکسوتان باشگاه، هواداران را به حمایت از زحمتکشان سابق پرسپولیس دعوت کرد و گفت: خیلی زیباست که هواداران پس از مدتها در قالب مجمع پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس دور هم جمع شدند.
پیشکسوت پرسپولیس در مورد اقدام همراه اول برای برگزاری جشن بیستوهفتمین قهرمانی پرسپولیس افزود: همراه اول همیشه حامی ورزش کشور ما بوده و حالا نیز با حمایت از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نشان داد که در مسیر خود ثابتقدم است. وی در ادامه به از هواداران خواست با عضویت در سامانه از پیشکسوتان سرخپوش حمایت کنند و وفاداری خود را نشان دهد.

 

محمد رویانیان؛ سامانه ۳۰۹۰۹۰، پیشکسوتان را به هواداران میلیونی پرسپولیس وصل میکند
یکی از مردان زحمتکش باشگاه پرسپولیس که به حق اتفاقات خوشی را در ذهن هواداران رقم زد، محمد رویانیان است. محمد رویانیان، در مورد همایش بزرگ پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی خوشحال هستم که در جمع کسانی حضور دارم که تاریخ باشگاه پرسپولیس را رقم زدهاند. افرادی که از جان و توان خود مایه گذاشتند تا این نام همچنان برافراشته باشد و مایه سربلندی هوادارانش باشد. چهرههایی که با بازی زیبای خود و با تعصب مثالزدنی میلیونها هوادار را خوشحال کردند. باید قدر این افراد زحمتکش را بدانیم و به هر شکل ممکن از آنها حمایت کنیم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد بیستوهفتمین قهرمانی این تیم افزود: هر قهرمانی پرسپولیس به اندازه دهها قهرمانی ارزش دارد و این هم به دلیل حضور هواداران میلیونی این تیم در ورزشگاهها است.

وی در مورد اقدام همراه اول و سامانه ۳۰۹۰۹۰ به عنوان بانی همایش پیشکسوتان گفت: همراه اول همیشه اول است و در این اقدام ارزشمند نیز همراهی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را که هرکدام از آنها میلیونها هوادار دارند را با ارزش خواند. سامانه ۳۰۹۰۹۰ قصد دارد پیشکسوتان را به هواداران میلیونی در سراسر کشور عزیزمان وصل کند و تحقق این موضوع نیازمند فعالیت جدی هواداران در عضویت در این سامانه و معرفی آن به دوستان و آشنایان است.

رویانیان پیامی هم در آستانه سال جدید برای هواداران پرسپولیس داشت و تصریح کرد: سالی که نکوست، از قهرمانی پرسپولیس پیداست.

 

حمید استیلی؛ با ۳۰۹۰۹۰ همراه شوید
حمید استیلی که روزهای زیادی در لباس پرسپولیس و تیم ملی ایران، برای هواداران فوتبال کشورمان خاطرهساز بود در مورد این همایش گفت: چندین سال بود که کمیته پیشکسوتان پرسپولیس، برنامهریزی برای برگزاری چنین همایشی داشت و حالا این اقدام با حضور و حمایت همراه اول و سامانه ۳۰۹۰۹۰ ممکن شد. وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن بستری برای حمایت از پیشکسوتان از هواداران خواست در کنار آنها باشند تا پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به جایگاه واقعی خود برسند.

پیشکسوت محبوب پرسپولیس در مورد همراه اول و سامانه ۳۰۹۰۹۰ به عنوان بانی برگزاری همایش بزرگ پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: حضور همراه اول و اقدامات تاثیرگذار سامانه ۳۰۹۰۹۰ در حمایت از قشر پیشکسوت و مخصوصا نامداران سرخ ارزشمند و قابل تقدیر است. امیدوارم هواداران هم به این موضوع آگاه شوند که هدف این سامانه حمایت از افرادی است که در سرما و گرما برای سربلندی تیم پرافتخار پرسپولیس وارد میدان شدند و آنها نیز با عضویت خود در این سامانه میتوانند گرمیبخش حمایت از نامداران سرخ باشند و این بار هواداران طوفان سرخ را به پا کنند.

 

مهرداد میناوند؛ عضویت در سامانه ۳۰۹۰۹۰، یعنی حمایت از خانواده بزرگ پرسپولیس
مهرداد میناوند، یکی دیگر از پیشکسوتان خوشنام پرسپولیس است که در همایش بزرگ نامداران سرخ حضور یافت. چهره به یادماندنی او یادآور روزهای خوب ارتش سرخ بود و حالا در قامت یک پیشکسوت از حضور هواداران در سامانه ۳۰۹۰۹۰ حمایت کرد.

مهرداد میناوند ضمن تشکر از برگزارکنندگان این گردهمایی گفت: هواداران باید به خاطر داشته باشند، هر فردی که حتی یک دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده و با پیراهن این تیم زحمت کشیده، جایگاه بالایی دارد. وی در ادامه خود را هوادار پرسپولیس نامید و گفت:  این تیم آنقدر بزرگ هست که به خودم اجازه ندهم نام پیشکسوت را روی خودم قرار دهم.

میناوند در ادامه افزود: پیشکسوتان بزرگی هستند که با مشکلات مالی روبرو شدهاند و آنقدر غرور دارند که این موضوع را جایی بیان نکنند. این سامانه میتواند خیلی نامحسوس در کنار این پیشکسوتان باشد و با حمایت هواداران مشکلات نامداران سرخ را به حداقل برساند. پیشکسوتان سرمایه پرسپولیس هستند و این حمایت و حضور در سامانه ۳۰۹۰۹۰ حق آنها است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی