نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

محسن ربیع‌خواه هافبک پرسپولیس گفت: بهترین اتفاق سال 96 به دنیا آمدن یلدا بود.

از اول هم مشکلی با هواداران پرسپولیس نداشتم

به گزارش خبر ورزشی،  یکی از بازیکنان پرسپولیس که اتفاقات عجیبی را طی یکی، دو هفته اخیر تجربه کرد، محسن ربیعخواه بود. او بازیکن فیکس تیم بود و کسی نمیتوانست به خاطر علاقهای که برانکو به ربیعخواه دارد، حتی به فکر تعویض شدنش بیفتد اما ربیعخواه در دو بازی گذشته، نیمکتنشین بوده و معلوم نیست آیا شانسی برای بازگشت به ترکیب خواهد داشت یا نه. با محسن برای دقایقی به صحبت پرداختیم که میخوانید.

*ماجرای نیمکتنشینیات در بازی رفت مقابل الوصل چه بود؟ این موضوع صحت دارد که خودت به برانکو گفته بودی نیمکتنشین شوی؟

من زیاد دوست ندارم در این مورد حرف بزنم اما باید بگویم هرگز به برانکو چنین حرفی نزدم و ایشان تصمیم گرفت در بازی با الوصل امارات در تهران، مرا نیمکتنشین کند. همانطور که گفتم، علاقهای ندارم بیشتر از اینها، در این خصوص صحبت کنم.

*به نظر میرسد سال 96 برای تو سال بسیار خوبی بود؛ هم در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور داشتی و یک مهره ثابت بودی و هم توانستی آمارهای خوبی به خصوص در آسیا از خودت به جا بگذاری. نظر خودت چیست؟

بله سال و فصل خیلی خوب و موفقی برایم بود چون هم قهرمان لیگ فصل قبل شدیم و هم سوپرجام را فتح کردیم. در لیگ قهرمانان آسیا 2017 هم به جمع 4 تیم نهایی رسیدیم. حالا هم که فقط یک امتیاز برای قهرمانی میخواهیم. قهرمانیمان را تثبیت کردهایم. یک اتفاق دیگری هم رخ داد که سال 96 را برایم شیرینتر کرد.

*چه اتفاقی؟

دخترم یلدا امسال متولد شد. این، بهترین اتفاق ممکن و شیرینترین خاطره من از سال 96 است. میتوانم بگویم هیچ اتفاقی برایم شیرینی تولد دخترم را نداشت و بابت این موضوع، خدا را شکر میکنم.

*پرسپولیس فاصله کمی تا قهرمانی دارد اما بعد از این قهرمانی در سال 97، بهترین اتفاقی که میتواند برایتان رخ دهد، چیست؟

اول اینکه بتوانیم به عنوان بازیکن صدرنشین از گروهمان صعود کنیم. این موضوع بسیار مهمی است. انشاءا... میخواهیم در لیگ قهرمانان آسیا به فینال برسیم. البته این موضوع، به همین سادگیها رخ نمیدهد و نیاز به تلاش چند برابری نسبت به قبل دارد. امیدوارم در سال جدید بتوانیم بیشتر کار کنیم و به چیزهایی که میخواهیم برسیم.

*یعنی پرسپولیس پتانسیل رسیدن به فینال آسیا را در همین فصل دارد؟

بله، صددرصد. ما نشان دادهایم نسبت به سایر رقبایمان در آسیا، چیزی کم و کسر نداریم. شاید به لحاظ مالی و تبلیغات در آسیا ضعیفتر باشیم اما به لحاظ قوای جسمی، استعداد فوتبالی و مهره نسبت به تیمهای دیگر، کمتر از رقبا نیستیم.

*بعد از شهرآورد اتفاقات زیادی برایت رقم خورد. در مورد آن شعارها و مسائلی که اتفاق افتاد، چه نظری داری؟

آن مسائل اصلاً اهمیت نداشت چون از سوی هواداران واقعی پرسپولیس نبود. طرفداران پرسپولیس هرگز ما را تنها نمیگذارند و همیشه نه تنها به من بلکه به همه بازیکنان لطف دارند. آنها حامی اصلی تیم و بازیکنان هستند و اینطور نیست که از سوی آنها، موضوع بدی برای من رقم خورده باشد. آن اتفاقات به این علت که از سوی افراد دیگری غیر از طرفداران واقعی پرسپولیس بود برایم اهمیتی نداشت.

*یعنی تو دیگر هیچ مشکلی با هواداران نداری و هرچه بوده را فراموش کردهای؟

بله صددرصد. من همان محسن ربیعخواه هستم و تغییری نکردهام. از ابتدا هم مشکلی با هواداران نداشتم. مسائلی که در مورد من مطرح شد، طور دیگری انعکاس داشت. هواداران واقعی تیم، حامی اصلی ما هستند. مطمئن باشید از اول هم طرفداران تیم هیچ مشکلی با من نداشتند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی