نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در راستاى آماده سازى بايسته و شايسته تيم ملى، به سلامت و ميمنت، اولين ديدار تداركاتى برابر ملى‌پوشان سيرالئون برگزار شد و همه حرف و حديث‌ها نيز به جايى ره نبردند! بازى مهم را برديم و روند زيباى خود را در كمال خوشگلى، با چندين گل ديگر ادامه داديم! در ادامه همه پيروزى‌هاى قبلى، يك پيروزى ديگر هم به دست آمد تا روسياهى بماند براى شايعه‌سازان، كه تيم سيرالئون را نسخه بدلى‌‌اش دانسته بودند و ماشين جهنمى غلط‌پراكنى خود را به كار انداخته بودند!

١- بازى، البته به خوبى و خوشى هرچه تمامتر آغاز شد و پايان هم پذيرفت با زدن گلهاى فراوان، آن هم در غياب لژيونرها تا معلوم شود، يك من ماست، چند من كره دارد! پاسخ دندانشكنى براى همه افشاگرىهاى بدهنگام روزهاى اخير كه ما، خريدارش نيستيم، حتى به پشيزى! و حالا، روزشمارى خود را آغاز مىكنيم تا شاهد و ناظر برگزارى دومين ديدار تداركاتى، برابر «سيرالئون ٢» باشيم! اگر اين نشد آنگاه بازى ديگرى را مىتوان كليد زد و به انجامش رساند!

از هرچه بگذريم، از قدرت برگزارى مسابقههاى درجه اول، براى تيم ملى نمىتوان گذشت! همه آنها كه منتظر بودند، بازى اول و مسابقه دوستانه تيم ايران، فرصتى باشد براى روبهرو شدن با ايتاليا و هلند و شيلى و بقيه قدرتهاى قديمى جهان، دهانشان مىچاد و چيزى از فوتبال روز دنيا نمىفهمند!

هيزم بر آتش ليگ يك

2- بازىهاى ليگ يك، غيرقابل پيشبينى و موجدار و پرتلاطم پيش مىرود! در هفتهاى كه گذشت، همه به سود فجرسپاسى بازى كردند و نيز براى «خونهبهخونه» موقعيتى خلق كردند! فجر برد و بقيه مساوى كردند! نساجى، امتياز مهمى را برابر مس رفسنجان به دست آورد و ٢ امتياز كليدى را از دست داد! فجرسپاسى، شهرآورد شيرازيان را با ٢ گل برد تا با ٥٢ امتياز، دوم شود! ملوان هم ماشينسازى را در تبريز مغلوب كرد و هم ٤٢ امتيازى شد و با ٦ بازى باقىمانده و ٤ بازى خانگى، صاحب اقبال! اما فايده تساوى نفت مسجدسليمان و نساجى قائمشهر و بادران كه با اكسين ٢-٢ شد، يكسره به جيب خونهبهخونه رفت.

اتاق فكر، تعطيل!

3- سال تمام شد و مشكلات فوتبال اهواز هنوز تمام نشده است، كه تازه انگار در حال جوانه زدن است! هيچ خبرى از «فكر بكر» نيست! هيچ اثرى از اتاق فكر هم نيست! دعوا ادامه دارد! سكه بىفكرى هم! اعمال سياست امپراتورانه هم! عمل به سياست وارونه من بلدم -من مىگويم- من دستور مىدهم!

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی