نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علیرضا حقیقی بعد از درخشش در فصل گذشته لیگ سوئد، ترجیح داد در این فصل نیز در‌ این لیگ به کار خود ادامه دهد.

علیرضا حقیقی با سندسوال توافق کرد

به گزارش خبرورزشی، حقیقی که نزدیک به ۶ فصل میشود فوتبال خود را در اروپا دنبال میکند و در این مدت در لیگ روسیه، پرتغال و سوئد به فعالیت پرداخته، در فصل گذشته در ترکیب تیم اسکیلستونا حضور داشت و در نیم فصل توانست نظرها را به خود جلب کند و در نهایت علیرغم حضور در نیم فصل لیگ این کشور عنوان سومین دروازهبان برتر از حیث سیو را به خود اختصاص داد.


علیرضا حقیقی که در دو تورنمنت معتبر قبلی در جام جهانی و جام ملتها در ترکیب تیم ملی به میدان رفته و یکی از چهرههای ویژه تیم ملی و سرمربی ایران محسوب میشد، امیدوار است در فاصله کوتاه باقیمانده تا رقابت جام جهانی روسیه شانس خود را برای حضور در این رقابتها افزایش دهد.


GIF Sundsvall در فصول گذشته یکی از تیمهای با سابقه این کشور محسوب میشود و در فصل گذشته نیز با حضور در رتبه سیزدهم به کار خود خاتمه داده بود و امیدوار است در فصل جدید این رقابتها که از دوازده فروردین آغاز خواهد شد با چهره ایرانی خود درون دروازه به موفقیت بزرگتری دست یابد.


حقیقی که در چند وقت گذشته با حضور در تمرینات سایپا و زیر نظر علی دایی تمرینات اختصاصی و آماده سازی خود را پشت سر گذاشت، با تیم ساندسوال قراردادش را به امضا رسانده است. با این حال حقیقی با تجربهای که از دو تورتمنت قبلی در جام جهانی برزیل و جام ملتهای استرالیا بعنوان گلر منتخب کارلوس کیروش به دست آورده، اکنون خود را مدعی دوباره دستیابی به پیراهن تیم ملی در جام جهانی خواهد دانست و این مساله  مستلزم این است که بتواند در فرصت کوتاه باقیمانده تا این رقابتها عملکرد موفق و غیرقابل گذشتی از خود به جا بگذارد.

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی