نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دعای خیر و انرژی مثبت میلیون‌ها ایرانی، به کاروان تیم ملی منتقل خواهد شد.

پیشنهاد حضور جناب خان در جام جهانی روسیه

به گزارش خبر ورزشی، سیدعلی احمدی، تهیه کننده برنامه خندوانه به همراه محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت جناب خان امروز (شنبه) با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار و گفتوگو کردند.

در این دیدار، تهیه کننده خندوانه طرح عوامل ساخت این برنامه مبنی بر حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 را به اطلاع ریاست فدراسیون فوتبال رساند و گفت: برنامهریزی جهت آغاز پخش دوباره خندوانه از مدتها پیش آغاز شده و خوشحالیم دور جدید پخش این برنامه با رقابتهای جام جهانی 2018 روسیه تقارن پیدا کرده است.

احمدی تصریح کرد: خندوانه مانند گذشته تلاش میکند فضای پرنشاطی را برای خانوادههای ایرانی فراهم سازد و از آنجا که بحث تیم ملی در این روزها در بالاترین سطح علاقه برای هموطنان عزیزمان قرار دارد، جام جهانی به استودیوی خندوانه راه خواهد یافت.

محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت جناب خان هم در این دیدار گفت: جناب خان پس از یک سال و نیم دوری به روی آنتن برمیگردد و اینکه این مسئله با حضور وی در نقش هواداری تیم ملی ایران همراه شود، اتفاق مهمی است. براین اساس، تلاش میکنیم در نهایت در آن روزها و شبهای سرنوشتساز حضور تیم ملی در روسیه، لحظات خاطرهانگیزی را برای مردم خلق کنیم.

وی افزود: بهعنوان یک فوتبالی میگویم تیم ملی در این سالها هرگز در شرایطی قرار نداشته که امروز قرار دارد. این موضوع جای تبریک و مباهات به مردم و خانواده فوتبال کشور را دارد. امروز میبینیم که در افکار عمومی صحبت از صعود تیم ملی در گروه به این دشواری میشود و این نشاندهنده قدرت تیم ملی ماست. امیدوارم همه در کنار هم در حمایت از تیم ملی گام برداریم.

پس از اظهارات احمدی و بحرانی، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از عملکرد تیم تهیه و ساخت برنامه خندوانه در سالهای اخیر عنوان کرد: نه بهعنوان عضوی از خانواده فوتبال، بلکه شخصاً بر این باورم ساخت برنامههایی نظیر خندوانه، اتفاق بزرگ و مبارکی در رسانه ملی است. آمارها خود گویای همه چیز هستند که وقتی برنامهای نظیر خندوانه روی آنتن میرود، چه مخاطب عظیمی از جعبه جادویی نظارهگر این برنامه میشوند.

وی افزود: تقارن شروع دوباره پخش برنامه خندوانه با آغاز جام جهانی را به فال نیک میگیرم و امیدوارم این سری از خندوانه هم مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد. قطعاً فدراسیون فوتبال هم در این مسیر همراه و همگام با خندوانه و مخاطب میلیونیاش خواهد بود و تردیدی ندارم دعای خیر و انرژی مثبت میلیونها ایرانی، به کاروان تیم ملی منتقل خواهد شد.

بحرانی پیشنهاد داد که شخصیت محبوب برنامه خندوانه بهعنوان مدیر ارتباطات مویرگی هواداران و... تیم ملی در روسیه حاضر شود و در این باره طرحهای دیگری هم ارائه کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها