نظرسنجی

نظر شما درباره اعتراض شدید گل‌محمدی چیست؟
نظرات: ۰
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یکشنبه شب از ساعت 23:15 جدال فوق حساس یوونتوس و ناپولی برگزار می‌شود. این بازی برای هر دو تیم حکم فینال دارد. یوونتوس اگر پیروز شود، اختلافش با ناپولی را در جدول به عدد 7 می‌رساند. اما اگر ناپولی پیروز شود یا حتی بتواند در تورین نتیجه مساوی را کسب کند به یووه نزدیک‌تر از همیشه خواهد شد و این شانس را دارد تا به قهرمانی‌های پیاپی بانوی پیر پایان دهد.

منچستر و پاریس مهم‌تر از جهانبخش،ناپولی و یوونتوس

به گزارش خبرورزشی، در روزهای پایانی لیگهای اروپایی، از این دست مسابقات کم نیستند. این بازی را میتوان مهمترین بازی فصل سریآ دانست. اما گویا برای مسئولین صدا و سیما بازی پاریسنژرمن و بوردو مهمتر است که ترجیه دادند آنرا به صورت مستقیم از شبکه سه پخش کنند. آن هم پاریسنژرمنی که قهرمانیاش از قبل معلوم شده و قطعیست. حتی شاید برای اولین بار باشد که بازی پاریس در لیگ فرانسه از شبکه سوم سیما پخش میشود.
اما از این عجیبتر باید به فینال جام حذفی هلند اشاره کرد. مهمترین بازی فصل ستاره فوتبال کشورمان. علیرضا که این روزها همه را محو عملکرد فوقالعادهاش کرده و بحث بر سر تیم آیندهاش زیاد شده، گویا توانسته نظر ناپولی را جلب کند اما در جلب توجه صدا و سیما کم تلاش ظاهر شده. فردا از ساعت 20:30 آلکمار در فینال جام حذفی باید به مصاف فاینورد برود. جدالی که اگر آلکمار پیروزش باشد، قطعاً علیرضا بهترین بازیکن سال هلند میشود. اما همه اینها هیچ اهمیتی ندارد و صداوسیما ترجیه داده بازی منچستر سیتی و سوانسی قعر جدولی را از شبکه ورزش پخش کند.
جای سوال دارد که معیار انتخاب مسابقات فوتبال برای پخش زنده چیست؟صداوسیما چه موضوع مهمی در بازیهای پاریس و منچستر با رقبای نه چندان مطرح پیشبینی کرده که حاضر به پخش فینال سریآ و بازی فینال جهانبخش نشده؟ چرا باید گلهای علیرضا را فقط در صفحه 4 یا 5 اینچی گوشیهای موبایل دید؟ صدا و سیما باید بداند جذابیت این دیدارها به مراتب مهمتر است. باز هم باید ابراز تأسف و تعجب کرد برای تلویزیونی که یا نمیداند کدام بازی را پخش کند یا از روی قصد مردم را از دیدن فوتبالهای جذابتر محروم میکند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

نظر شما درباره اعتراض شدید گل‌محمدی چیست؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها