نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بختیار رحمانی، هافبك بازیساز ذوب‌آهن امیدوار است تیمش در بازی فردا برابر نفت تهران به پیروزی برسد تا در نهایت نایب‌قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیرند. او در مورد شرایط ذوب‌آهن بعد از برد برابر پرسپولیس میگوید: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد و شكست پرسپولیس هم اعتماد به نفس و انگیزه بازیكنان را بیشتر كرد. حالا هم تمام تمركزمان روی بازی با نفت تهران است چون نمیخواهیم نایب‌قهرمانی در لیگ امسال را از دست بدهیم. امیدوارم این بازی را ببریم و در نهایت دوم شویم.

شكست  پرسپولیس اعتماد به نفس ذوب‌آهن را بیشتر كرد

  خبرورزشی از رحمانی درخصوص دلایل نتیجه گرفتن ذوبآهن در نیمفصل دوم سؤال میكند كه اینگونه جواب میدهد: من در نیمفصل اول كنار تیم نبودم و نمیدانم شرایط چگونه بود ولی قابل پیشبینی بود كه ذوبآهن با این بازیكنان و تجربه امیر قلعهنویی به روزهای اوج برسد. چه بسا اگر این تیم در نیمفصل اول هم همینطور نتیجه میگرفت، مدعی جدی كسب عنوان قهرمانی بود.

رحمانی در مورد تقابل با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم حرف میزند: بهتر بود دو تیم ایرانی در این مرحله با هم روبهرو نشوند ولی در نهایت این اتفاق رخ داد و حالا هر دو تیم دنبال صعود به مرحله بعدی هستند. استقلال تیم خوبی است كه بعد از آمدن شفر متحول شد و ما بازی آسانی درپیش نداریم؛ خصوصاً اینكه باید در بازی برگشت در تهران بازی كنیم.

او در مورد شانس صعود تیمش به مرحله یكچهارم نهایی میگوید: اگر استقلال را در اصفهان ببریم، كارمان راحتتر میشود. میدانیم بازی رفت در زمین خودمان چقدر مهم است و باید تلاش كنیم بهترین نتیجه ممكن را بگیریم. امیدوارم هر تیمی كه شایسته است به مرحله بعدی برود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی