سانتوس در نشست خبری قبل از دیدار مقابل ایران گفت: من و کی‌روش دوست 35 ساله هستیم اما فردا مبارزه‌ای سخت داریم و هر دو به دنبال پیروزی هستیم.

سرمربی پرتغال: ایران مقابل اسپانیا نشان داد چه تیم خوبی است
به گزارش خبرورزشی،‌ فرناندو سانتوس در نشست خبری قبل از دیدار مقابل ایران در جام جهانی،در مورد اینکه فوتبالدوستان ایرانی و پرتغالی مشتاق این بازی هستند و شما چه انتظاری از تیم ایران در این بازی دارید گفت: من نه فقط دو بازی قبلی ایران بلکه تمام بازی های ایران را قبل از جام جهانی دیدم.
وی افزود: ایران تیم قوی است که در 10 بازی که به میدان رفته در یک بازی فقط مساوی کرده و 9 برد داشته و بازیکنان با کیفیتی دارند. برای دومین بار متوالی است که به جام جهانی آمده اند و برخی از بازیکنان آنها در یونان و حتی روسیه بازی می‌کنند. ممکن بود برخی از افراد بازی‌های ایران را ندیده باشند اما ما بازی های ایران را دیده ایم.
سانتوس عنوان کرد: ایران فقط تیمی دفاعی نیست و به خوبی ضد حمله می زنند. در بازی با اسپانیا نیز نشان دادند که چه تیمی خوبی هستند. کی روش و من می‌خواهیم پیروز شویم و امیدوارم پرتغال به مرحله بعدی صعود کند و مبارزه سختی پیش رو داریم.
سانتوس در مورد اینکه کی‌روش چه حسی برای تقابل با پرتغال دارد گفت: وقتی من برای کشوری دیگر کار می‌کردم به دنبال برد بودم و این مساله برای همه است.
سرمربی پرتغال در مورد اینکه ایران هم به نحوه قضاوت داوران ویدئویی اعتراض دارد و گفته پرتغال تیم محبوبی است گفت: به هر حال در فوتبال یکی تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد. هر تیمی می‌تواند برنده شود. در مورد مسایل داوری باید بگویم چنین بهانه جویی را نمی‌پذیرم و در مورد مسایل داوری ویدئویی حرف نمی‌زنم ولی چون پرسیدید می‌گویم که در بازی با اسپانیا و مراکش هم این مساله وجود دارد. همانطوری که په په هم گفت یک خطا روی این بازیکن گرفته نشد. اگر رونالدو گل نمی‌زد آن صحنه پنالتی بود. من بعد از مسابقه هم این مساله را گفتم. اینکه داوران تلاش می‌کنند منصف باشند. هر تیمی با ظرفیت خودش به دنبال برد هستند. ایران و پرتغال به دنبال برد هستند.
سرمربی پرتغال تصریح کرد: هیچ تیمی را نمی‌شناسم بیش از 23 بازیکن آورده باشد هر تیمی همین تعداد بازیکن آورده است.
فرناندو در مورد اینکه نتیجه بازی تعیین کننده است گفت: ما ویژگی شخصیت بازی فردا را می‌دانیم و هر دو تیم به دنبال صعود هستند هم ایران و هم پرتغال باید در زمین بازی کیفییت خودمان را بهبود ببخشیم. ایران تیم خیلی خوبی است و به اعتقاد من ایران بهترین تیم آسیایی است.
سرمربی پرتغال در مورد اینکه از والنتینو خبر دارید و وضعیت مصدومیت او چطور است گفت: به هر حال فردا 11 بازیکن را انتخاب می‌کنیم.
سانتوس در مورد تماس با خانواده اش گفت: من هر روز با خانواده ام تماس می‌گیرم. با همسرم و همچنین مادرم هم صحبت می‌کنم.
وی در مورد اینکه برخی رسانه های پرتغالی خطاب به کی روش گفته اند پا روی کشورت نگذار؛ آیا این مساله درست است که تلاش برای برد ایران پا گذشتن روی کشور است؟ گفت: ما دوستان خوبی هستیم. من بازیکن بوده ام و 35 سال باهم دوست بودیم و گاهی حتی پول نداشتیم و با اتوبوس به تمرین می رفتیم. کی روش دوست من است اما فردا هر دو به دنبال برد هستیم.
سرمربی پرتغال در مورد سبک بازی ایران و اینکه گفته اند اسپانیا گفته این فوتبال ایران، فوتبال نیست گفت: این نظری است اما من نظرم را در مورد ایران گفتم و در مورد این مساله نمی توانم حرف بزنم.
فرناندو در پاسخ به سوال خبرنگار فرانسوی گفت: مسابقات شرایط خودش را دارد و برخی تیم ها را کمتر می‌بینیم زیرا بیشتر مردم حتی برای برخی تیمها ارزش قائل نیستند شما مربیان مجربی را می بینید و بازیکنان و مربیان خوبی دارند. ایران هم یک مربی دارد و بیش از 6 سال کی‌روش را داشته است. در جام جهانی برزیل هم ایران خوب بازی کرد. اگر جاه طلب باشیم باید به قدرت ایران توجه کنیم. همانطور که به مراکش و اسپانیا توجه کردیم.
وی در مورد گلزنی رونالدو در دو بازی گذشته اظهار داشت: کریس رونالدو باعث تفاوت می شود او در رئال بازی می‌کند و برای هر تیمی بازی می‌کرده برایش گلزنی کرده و تفاوت ایجاد کرده است. من مربی رونالدو بودم و 18 ساله بود که به منچستر رفت. ایران و پرتغال مقابل هم قرار می‌گیرند، نه فرد به فرد.

برچسب‌ها

نظرسنجی

به نظر شما بهترین مربی لیگ برتر چه کسی می‌شود؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما بهترین مربی لیگ برتر چه کسی می‌شود؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __