نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اگر آزمون می‌خواهد بازیکن طراز اولی شود باید انتقادپذیر هم باشد.

به گزارش   خبرورزشی،  فرشاد پیوس در خصوص خداحافظی سردار ازمون از تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: نمی‌دانم چرا سردار آزمون چنین تصمیم گرفته، اما به نظر من این تصمیم اشتباهی است. اگر آزمون می‌خواهد بازیکن طراز اولی شود باید انتقادپذیر هم باشد. من فکر می‌کردم که او در جام جهانی پدیده می‌شود، اما شرایطی پیش آمد که او نتوانست توانایی‌هایش را به اجرا بگذارد.
وی ادامه داد: بهترین باززیکنان دنیا مثل مسی هم تحت شدیدترین انتقاد‌ها قرار می‌گیرند. آیا آن‌ها هم چنین واکنشی نشان می‌دهند؟ به نظر من سردار باید اعتماد به نفسش را بالاتر ببرد. او متعلق به خودش نیست و به این مملکت تعلق دارد و نباید احساسی تصمیم بگیرد. من به سردار خیلی اعتقاد دارم، چون او فوتبالیست سطح بالایی است.
پیشکسوت فوتبال ایران درباره این که عملکرد سردار در جام جهانی راضی کننده بود یا خیر، تصریح کرد: سردار نه خوب بود و نه بد. او دوندگی زیادی داشت و به خط هافبک خیلی کمک می‌کرد و معلوم بود که خواسته‌های کی‌روش این گونه بوده است، اما اگر در محوطه جریمه حضور بیشتری داشت می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. متسفانه انتقاد‌های زیادی از او شد که به نظرم کار اشتباهی بوده و نباید بی‌رحمانه از او انتقاد می‌شد.
پیوس در مورد خداحافظی قوچان‌نژاد از بازی‌های ملی گفت: به نظرم کی‌روش باید از قوچان‌نژاد بیشتر استفاده می‌کرد. او خیلی به درد تیم ملی می‌خورد و می‌توانست حداقل در نیمه دوم هر ۳ بازی تیم ملی در جام جهانی به میدان برود. اماکی‌روش تنها به همان ۱۳ بازیکنی که از آن‌ها استفاده کرد اعتقاد داشت در حالی که اگر توپی که در لحظات آخر بازی با پرتغال طارمی به بیرون زد نصیب قوچان‌نژاد می‌شد به احتمال زیاد وارد دروازه می‌شد.
وی در مورد صحبت‌هایی که برانکو و کی‌روش علیه یکدیگر انجام می‌دهند تصریح کرد: این موضع‌گیری‌ها به هیچ عنوان کار حرفه‌ای نیست. هم کی‌روش و هم برانکو مربیان خارجی هستند که بالاخره از ایران می‌روند. این کار‌ها بچگانه است و هیچ جای دنیا دو مربی اینگونه همدیگر را نمی‌کوبند. کی روش باید به دنبال موفقیت تیم ملی در جام ملت‌های آسیا باشد و برانکو هم باید حواسش به پرسپولیس باشد.
مهاجم سال‌های دور تیم ملی و تیم پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: البته من حامی برانکو هستم. کی‌روش هر حرفی دلش می‌خواهد می‌زند و فدراسیون باید جلوی او را بگیرد. در این مورد حق با برانکو است، چون کی‌روش به دنبال شلوغ کاری است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها