نظرسنجی

زیباترین گل هفته؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ماجرا‌های جنجالی سوپرجام همچنان ادامه دارد و در هر روز، اخبار عجیب و البته غیرعادی که در هیچ جای دنیا نظیرش وجود ندارد را در مورد این بازی می‌بینیم، می‌خوانیم و می‌شنویم.

بازی در سوپرجام یا قهرمانی بدون انجام بازی!
به گزارش خبرورزشی،  شاید این‌طور به نظر بیاید که این استقلالی‌ها هستند که فقط یک راه را پیش پای سازمان لیگ می‌گذارند و به دنبال شرط گذاشتن برای سوپرجام هستند، اما پرسپولیسی‌ها نیز در نوع خود، رفتار‌های عجیبی نشان می‌دهند. در این روز‌ها با هر یک از مسئولان باشگاه پرسپولیس که صحبت می‌کنیم، یک جمله مهم به زبان می‌آورند: «ما کاملاً برای حضور در سوپرجام آماده‌ایم و با قدرت وارد این بازی خواهیم شد.» سپس تأکید می‌کنند: «نمی‌دانیم تکلیف استقلالی‌ها چه خواهد بود، اما اگر آن‌ها در سوپرجام شرکت نکنند، جام قهرمانی باید به پرسپولیس برسد.»
این حرف‌ها در حالی بیان می‌شود که مدیران استقلال کمتر در مورد لغو بازی صحبت می‌کنند و در واقع آن‌ها معتقدند سوپرجام باید برای مدتی به تعویق بیفتد و در زمان بهتری برگزار شود. اگر این اتفاق رخ دهد، استقلالی‌ها نیز وارد سوپرجام می‌شوند و مشکلی برای بازی ندارند، اما حرف پرسپولیسی‌ها چیز دیگری است؛ آن‌ها می‌گویند یا باید بازی روز ۲۹ تیر برگزار شود یا در صورت غیبت استقلال، این باشگاه قهرمان اعلام شود. به معنای دیگر، پرسپولیسی‌ها حاضر به انجام بازی در تاریخ دیگری نیستند و نمی‌خواهند وارد بازی استقلالی‌ها در خصوص ایجاد تغییر در زمان سوپرجام شوند.
البته سازمان لیگ، مرجعی است که باید این مشکل را تا به حال حل می‌کرد، اما با هر یک از مسئولان این سازمان که تماس برقرار می‌کنیم، آن‌ها نیز از برگزاری سوپرجام ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند که این امر نیز، یکی دیگر از اتفاقات عجیب در فوتبال ماست؛ بانی برگزاری بازی نمی‌داند بالاخره این دیدار برگزار خواهد شد یا نه!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

زیباترین گل هفته؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها