نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

روبرتو فیرمینو هزینه درمان دو کودک بیمار برزیلی که مبتلا به آتروفی ستون فقرات بودند را پرداخت.

به گزارش خبرورزشی ؛ کمک خیریه فیرمینو باعث نجات زندگی دو کودک برزیلی بیمار شد. این دو پسر برزیلی که برادر هستند، ژوائو ویکتور و میگل، به ترتیب 6 و یک ساله هستند که به بیماری آتروفی ستون فقرات مبتلا شده‌اند. بیماری اس ام ای یا آتروفی عضلانی ستون فقرات اغلب نوزادان و کودکان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در نتیجه آن ماهیچه‌های کودک ضعیف می شوند و او در کنترل حرکت سر، نشستن، راه رفتن و در موارد پیشرفته حتی در بلع و تنفس نیز دچار مشکل می‌شود.

عکس| کار خیرخواهانه ستاره لیورپول

با توجه به هزینه‌های سنگین درمان این بیماری، والدین این دو کودک برای تأمین مخارج درمان فرزندان‌شان (رقمی در حدود یک میلیون یورو) در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از مردم نیکوکار و خیر درخواست کردند که به آنها کمک کنند و در همین راستا چندین تن از چهره‌های معروف برزیل هم در این جنبش شرکت کرده و به آنها کمک کرده‌اند. با وجود کمک‌های گسترده برزیلی‌ها باز هم مبلغ جمع‌آوری شده برای درمان هزینه‌های درمان ژوائو ویکتور و میگل کافی نبود اما روبرتو فیرمینو پذیرفت که این کمبود را جبران کند.

لاریسا پریرا، همسر فیرمینو در پیامی نوشته است: ما مبلغی که کم است را می‌پردازیم (رقمی بالغ بر 67 هزار یورو).

به دنبال جمع شدن مبلغ مورد نیاز برای تأمین هزینه‌های درمانی فرزندان‌شان، والدین ژوائو ویکتور و میگل، در پیامی در اینستاگرام نوشتند: ما خیلی گریه کرده‌ایم چون مدت‌ها بود که منتظر فرا رسیدن این لحظه بودیم. هر کدام از شما به هر اندازه‌ای که توانستید کمک کردیم. افرادی بوده‌اند که به ما، 5، 10 و 20 رئال (برزیل) کمک کردند. این موفقیت از آن همه ما ماست.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی