نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پرسپولیس دوباره با یک بحران واقعی مواجه شده که این بار عبور از این بحران، کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد.

به گزارش خبرورزشی، بحرانی مالی پرسپولیس شاید در مسیر ایجاد تغییرات در هیئت‌مدیره باشگاه نیز تأثیرگذار باشد.
شروع ماجرا؛ کم‌محلی اسپانسر
اولین اتفاق، قبل از شروع تمرینات کرواسی رخ داد. بازیکنان که به قول خودشان برای ماندن در پرسپولیس معرفت به خرج دادند، منتظر بودند باشگاه آن‌ها را به لحاظ مالی، راضی کند و خیلی زود، مطالبات گذشته و بخشی از مبلغ قرارداد این فصل را تسویه کند. البته بازیکنان منتظر دریافت آپشن قراردادهای‌شان هم هستند که از آن هم خبری نشد. یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس، در این مورد به ما گفت: «در زمان شروع تمرینات، قرار بود ما بخشی از قرارداد‌ها را پرداخت کنیم، اما اسپانسر اعلام کرد برای پرداخت‌ها، زمان می‌خواهد. از سوی دیگر، بخشی از پولی که دریافت کردیم را نیز برای پرونده‌های بین‌المللی هزینه کردیم تا مبادا پرسپولیس با محرومیت یا کسر امتیاز مواجه شود.» البته این تمام ماجرا نبود، باشگاه گرفتار مسائل دیگری هم شد.
اتفاق دوم؛ دیدار در دفتر وزیر
شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که در بحث عدم تسویه حساب اسپانسر، کار به جایی رسید که صدای اعتراض مدیران استقلال و پرسپولیس به هوا رفت و همه چیز به دفتر وزیر ورزش کشید. آنجا، گرشاسبی به همراه نماینده اسپانسر و باشگاه استقلال صحبت‌های‌شان را انجام دادند و قرار شد به زودی، پولی به حساب باشگاه‌ها واریز شود. البته این اتفاق رخ نداد و مدیران هر دو باشگاه با مشکلات جدیدی مواجه شدند.
ماجرای سوم؛ استوری اعتراض‌آمیز
یک روز قبل از اتمام اردوی پرسپولیس در کرواسی، بازیکنان پرسپولیس به یکباره اقدام به انجام کار جالبی کردند. آن‌ها استوری مشترکی گذاشتند و در آن، از بدقولی‌ها گلایه داشتند. همان زمان، خبرورزشی از قول یکی از بازیکنان، ماجرا را کالبدشکافی کرد و گزارشی منتشر کردیم بر مبنای اینکه باشگاه قرار بود در همان اردوی کرواسی، قسط اول بازیکنانش را پرداخت کند، اما بار دیگر این اتفاق نیفتاد تا اعتراض بازیکنان را در پی داشته باشد. این اتفاق با مساعدت بازیکنان و جلسه‌ای که مدیران حاضر در اردو با کاپیتان‌های تیم برگزار کردند، ختم به خیر شد.
اتفاق چهارم؛ جلسه با سیدجلال و ماهینی
تمرینات پرسپولیس قبل از شروع لیگ در تهران، با مسائل تازه‌ای مواجه شد. شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که بازیکنان از سیدجلال حسینی و حسین ماهینی خواستند برای صحبت در مورد مطالبات‌شان به سراغ حمیدرضا گرشاسبی بروند. البته گرشاسبی نیز همیشه سعی کرد در تمرینات، کنار تیم باشد و خیال بازیکنان را از حضورش راحت کند. حتی او حدود دو هفته قبل در مصاحبه‌ای به ما گفت: «بازیکنان پول قراردادشان را نمی‌خواهند بلکه به دنبال تسویه آپشن فصل قبل هستند. ما هم تلاش می‌کنیم طبق خواسته بازیکنان، آپشن‌ها را پرداخت کنیم. سپس خبر رسید سیدجلال حسینی و ماهینی دو جلسه با گرشاسبی در دفتر باشگاه داشتند که البته یکی از جلسات به بهانه بررسی پیراهن اصلی سرخپوشان بود!
اتفاق آخر؛ ملاقات با سرپرست
طی روز‌های اخیر، اخبار زیادی در مورد تلاش بازیکنان برای دیدار با حمیدرضا گرشاسبی می‌خوانید. علیرضا بیرانوند، گادوین منشا، علی علیپور، حسین ماهینی، محمد انصاری و... دیدار‌هایی با گرشاسبی داشتند و آن‌طور که یکی از مسئولان باشگاه به ما گفت: «همگی به دنبال دریافت مطالبات‌شان هستند و می‌خواهند بدانند تا چه زمانی باید انتظار بکشند.» این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که بحث احتمال برکناری گرشاسبی به خاطر تصویب قانون بازنشسته‌ها، جدی‌تر از همیشه شده و حتی می‌گویند رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا قرار است جای گرشاسبی را بگیرد. فعلاً همه چیز در حد شنیده هاست، اما به نظر می‌رسد بحران اصلی باشگاه، همان بحران مالی است که دوباره سمت پرسپولیس آمده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی