برنده تندیس این ماه خبرورزشی، جامعه ورزش بانوان ایران بودند.

به گزارش خبرورزشی، روزنامه خبرورزشی هر ماه به بهترین چهره ورزش ایران تندیس چهره ماه را اهدا می‌کند. این تندیس را تا به حال وریا غفوری، وینفرد شفر، علیرضا جهانبخش، علی دایی، کارلوس کی‌روش و علیرضا بیرانوند از بهمن سال گذشته تا تیر سال جاری به خود اختصاص دادند. تندیس اول را وریا غفوری برد، تندیس اسفندماه به شفر رسید، تندیس فروردین به علی دایی که تیمش بهترین نتایج آن ماه را گرفت، تندیس اردیبهشت به خاطر آقای گلی هلند به جهانبخش تعلق گرفت، تندیس خرداد به واسطه پیروزی مقابل مراکش به کارلوس کی‌روش اهدا شد و تندیس تیرماه هم به علیرضا بیرانوند به خاطر مهار پنالتی کریس رونالدو تعلق یافت، اما برنده تندیس مردادماه خبرورزشی جامعه ورزش بانوان ایران بودند. به دلیل عملکرد رؤیایی بانوان ورزشکارمان در روز‌های ابتدایی بازی‌های آسیایی جاکارتا، تندیس مردادماه را به ورزش بانوان اختصاص دادیم که این تندیس دیروز در خبرورزشی به فریبا محمدیان، معاون وزیر ورزش در امور بانوان که حکم رئیس ورزش بانوان کشور را دارد، اهدا شد. پریسا غفاری، خبرنگار اعزامی خبرورزشی به بازی‌های آسیایی جاکارتا و ناهید کیانی به نمایندگی از بانوان مدال‌آور در بازی‌های آسیایی، تندیس چهره برتر ماه را به فریبا محمدیان اهدا کردند.
هدف روزنامه خبرورزشی از اهدای این تندیس، قدردانی از مدیریت فریبا محمدیان، تقدیر از تمامی بانوان مدال‌آور ایران در بازی‌های آسیایی و ایجاد انگیزه بیشتر برای بانوان ورزشکار کشورمان بود.
خبرورزشی همیشه حامی ورزش بانوان بوده و اعتقاد داریم باید به بانوان ورزشکار توجه بیشتری شود. در همین بازی‌های آسیایی افزایش چشمگیر مدال‌های بانوان ورزشکار ثابت کرد اگر از این ورزشکاران حمایت شود، می‌توانند همپای مردان ورزشکار ما افتخارآفرین باشند.
فریبا محمدیان که دیروز مهمان خبرورزشی بود، بعد از دریافت تندیس چهره ماه مرداد به خبرورزشی گفت: «واقعاً شگفت‌زده شدم. شما من را غافلگیر کردید. باورم نمی‌شود روزنامه خبرورزشی چنین نگاه دقیقی به ورزش بانوان داشته باشد. واقعاً خستگی کار از تنم دررفت. این تندیس را به نمایندگی از تمام مدیران، مربیان و ورزشکاران مجموعه ورزش بانوان از شما می‌پذیرم و امیدوارم با توان بیشتری به ورزش بانوان خدمت کنم. ممنونم که ورزش بانوان را می‌بینید.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین