طلبکار پرسپولیس از رفتار و بی توجهی های مسئولان این باشگاه ناراحت است و درصورت ادامه این روند قصد دارد به نهادهای بالاتر نیز شکایت کند.

به گزارش خبرورزشی، چند روزی است که نام مسعود همامی دروازه بان سابق تیم‌های سپاهان و ذوب آهن باردیگر بر سر زبان‌ها افتاده چرا که باشگاه پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز با چند طلبکارش از جمله مسعود همامی دروازه بان سابقش به توافق نرسیده است. همامی در لیگ چهاردهم و در نیم فصل با نظر حمید درخشان به پرسپولیس آمد، اما در پایان فصل درخشان جای خودش را به برانکو داد و سرمربی کروات برخی بازیکنان از جمله همامی را برای فصل بعد نخواست. با این وجود طلب ۷۸۰ میلیون تومانی این دروازه بان اصفهانی یکی از مشکلاتی است که امروز بر سر کسب مجوز پرسپولیس وجود دارد. همامی در این رابطه گفت: «راستش ما کاری نکردیم، متاسفانه این مشکلاتی است که باشگاه و آقای گرشاسبی درست کردند. نمی‌دانم چه اسمی باید روی این افراد و کارهایشان گذاشت، دروغ گفتن کار درستی نیست.»
او افزود: «من به آقای طاهری تخفیف دادم و قرار شد پول من را نقد بدهند، آقایان حتی در کمیته استیناف گفتند که پول من را نقد می‌دهند، اما هیچ اتفاقی نیفتاد.» دروازه بان سابق پرسپولیس ادامه داد: «متاسفانه نه اتحادیه‌ای داریم که از بازیکنان حمایت کند و نه پشت هم هستیم. من خیلی عذرمی خواهم که این را می‌گویم، اما در فوتبالمان کسی که مرد باشد کم داریم، خیلی کم هستند آدم‌هایی مثل علی کریمی و علی دایی که دنبال حرف حق و حقیقت و عدالت هستند. بقیه به فکر خودشان هستند.»
همامی دراین رابطه که آیا عدم پرداخت مطالباتش باعث محرومیت پرسپولیس خواهد شد گفت: «من نمی‌خواهم، اما این اتفاق می‌افتد، چون اگر مطالبات من را ندهند با توجه به اقداماتی که می‌کنم حتما محروم خواهند شد.»
او همچنین گفت: «ای اف سی دنبال این مسایل نیست که ببیند که پرسپولیس با ۸ نفر تسویه کرده و با دونفر نکرده است، آن‌ها قانون را اجرا می‌کنند.»
دروازه بان سابق سپاهان و ذوب آهن اضافه کرد: «اینروز‌ها کاری کردند که برخی از هواداران که از مسایل آگاه نیستند با الفاظ بد به من حمله کرده اند. اما این را نمی‌گویند که من به خاطر پرسپولیس از جیبم پول دادم و رضایتنامه گرفتم. من وقتی می‌خواستم رضایتنامه ام را از پیکان بگیرم با آقای درخشان و طاهری تماس گرفتم، طاهری به درخشان گفت که بگویید خودش رضایتنامه را بگیرد و ما به او پولش را می‌دهیم. اما این کار را نکردند. البته این هوادارانی که توهین می‌کنند هوادار واقعی پرسپولیس نیستند، اما من از جیبم برای این تیم پول دادم و حالا پولم را نمی‌دهند.»
او گفت: «به نظر من این‌ها نمی‌خواهند مشکل را حل کنند. آخرین بار من بازهم تخفیف دادم، آقای خمارلو تماس گرفت و گفت: تخفیف بده تا آقای گرشاسبی چکش را بنویسد و قرار بود من هم رضایتنامه بدهم، اما هیچ کاری نکردند. فقط در حد حرف بود. مشکل به نظر من دروغگویی و عدم صداقت است. اگر مبنا دادن پول بود طور دیگری برخورد می‌کردند.» او افزود: «پرسپولیس بزرگ است و دلم نمی‌خواهد به فوتبال این مملکت ضربه بخورد یکی دوروز دیگر صبر می‌کنم، اما اگر مشکلم حل نشود تمام کار‌ها را برای شکایت و نامه نگاری به مراجع بالاتر انجام داده ام و فکر می‌کنم اینبار حتما دچار محرومیت شوند.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین