کامران منزوی گفت: اگر پندار توفیقی مدعی شده فوتبالی‌ها ارزش جواب دادن ندارند، چرا هر کاری کرد که در باشگاه استقلال بماند؟

به گزارش خبرورزشی، کامران منزوی درباره اظهارنظر پندار توفیقی معاون ورزشی پیشین استقلال که درباره عملکردش و انتقاد‌هایی که از او شده، گفته «فوتبالی‌ها ارزش جواب دادن ندارند»، عنوان کرد: کسانی که ایشان را در باشگاه استقلال گذاشتند، باید جواب دهند. ما مجمعی داریم که صورت‌های مالی را تأیید می‌کند. ایشان (توفیقی) گناهی ندارد و تلاش کرده با روش‌های مختلف از جمله دیدن نماینده مجلس، وزارت ورزش و ... در این کار بماند.
وی افزود: اگر فوتبالی‌ها ارزش جواب دادن ندارند، پس چرا آنقدر به این در و آن در زدی تا در این پست بمانی؟ شما که هیئت مدیره، دبیر هیئت مدیره و معاون ورزشی باشگاه استقلال شدی، آیا معنایش نیست که می‌خواستی بمانی؟ این‌ها جای سؤال ندارد؟ باز هم می‌گویم او (توفیقی) نباید جواب بدهد، کسی که او را گذاشته، باید جواب دهد. متأسفانه هیچ کسی پاسخگوی عملکردش نیست. کمیته حقیقت یابی هم نداریم تا وارد این مقوله شود.
بیشتر بخوانید
بعد از نیمه اول بازی با السد، برخی به من گفتند «آشغال!»
قائم مقام پیشین باشگاه استقلال با اشاره به صحبت‌هایی که توفیقی انجام داده، گفت: تنها می‌توانم بگویم، متأسفم! چیزی هم نمی‌توان گفت. دلم برای هوادار استقلال می‌سوزد، هواداری که روز و شب خودش را برای استقلال گذاشته و عاشقانه تیمش را دوست دارد. متأسفانه مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان تاوان رفتار این چنینی را می‌دهد. هوادار اشتباهی روی وزیر ورزش زوم کرد. از این چهر‌ها زیاد به فوتبال آمده‌اند و رفته‌اند، او (توفیقی) هم فراموش می‌شود.
منزوی در خصوص دیدار برگشت استقلال برابر السد قطر که دوشنبه آینده برگزار می‌شود، گفت: فوتبال است و هر اتفاقی ممکن است، بیفتد. آیا کسی فکر می‌کرد استقلال سه بر یک در تهران شکست بخورد؟ در قطر، جنگ روانی مطرح است و هر تیمی روحی - روانی آماده باشد، برنده می‌شود. با توجه به بضاعت استقلال و حریف، فقط باید دعا کنیم و چیزی نمی‌توانیم بگوییم. امیدوارم از شگفتی‌های فوتبال برای ما رقم بخورد. دعای خیر پادوانی هم همراه تیم باشد تا نتیجه دلخواه کسب شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین