سرمربی پیشین استقلال تهران به خبرورزشی گفت: ما هیچ زمان از این باشگاه جدا نبوده‌ایم و الان هم اتفاق خاصی رخ نداده است.

خبرورزشی/محمدرضا مدنی؛ پرویز مظلومی پس از چشم‌پوشی از طلب یک میلیارد و خرده‌ای اش با دریافت حدود یک چهارم از آن قید همه چیز را زد تا باشگاه محبوبش بتواند بی‌دغدغه در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کرده و هواداران با مسابقاتش لذت مسابقات بین‌المللی را ببرند. او که روز گذشته از سوی باشگاه به همراه ۱۰ نفر دیگر به عنوان عضو شورای راهبردی آکادمی باشگاه استقلال معرفی شده بود در گفتگو با خبرورزشی درباره برنامه‌های این مدت حرف زد.
*بابت حضور مجدد در باشگاه استقلال تبریک.
ما هیچ زمان از این باشگاه جدا نبوده‌ایم و الان هم اتفاق خاصی رخ نداده است.
* شایعه شده شما رئیس شورای آکادمی باشگاه می‌شوید.
من هرگز دنبال پست و مقام نبوده و نیستم. این را همه آن‌هایی که با من کار کرده‌اند می‌دانند.
* چه شد که این موضوع را پذیرفتید؟
صحبتی از باشگاه با من شد. آقای فتحی در تماسی که با من داشتند این پیشنهاد را دادند ولی قرار شد بیشتر در این باره حرف بزنیم.
* حقیقت دارد که شما در ازای پیشنهاد ریاست آکادمی باشگاه قید طلب‌تان را زدید و بخش اعظمش را بخشیدید؟
نه! چه حرف‌هایی می‌سازند (خنده)! مذاکرات من و آقای فتحی برای طلبم از باشگاه به یک هفته تا ده روز پیش برمی‌گردد ولی درباره آکادمی ما روز دوشنبه این هفته با هم حرف زدیم.
* چقدر از طلب تان را بخشیدید؟
من یک میلیارد و خرده‌ای طلب داشتم که در نهایت ۳۰۰ میلیون آن را دادند و من هم باقی طلبم را بخشیدم. تازه این پول مربوط به سال ۸۹ می‌شود و آن زمان دلار ۱۲۰۰ تومان بود نه ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومانِ الان. در واقع کلی ضرر کردیم؛ هم از اصل پولمان، هم از اینکه دست‌مان را گرفت ولی فدای سر استقلال.
* از برنامه‌های آکادمی استقلال خبر دارید؟
اصلاً چیزی در این باره نمی‌دانم و قرار است بنشینیم و حرف بزنیم. وقتی در دل کار برویم بیشتر می‌توانیم حرف بزنیم.
* این برای شما که سرمربی تیم بزرگسالان استقلال بوده اید و قهرمانی جام‌حذفی را با این تیم آوردید و یا در کسوت مربیگری با این تیم قهرمانی آسیا را تجربه کردید افت ندارد که در آکادمی استقلال سمت بگیرید در حالی که می‌توانید همین حالا در تیم‌های لیگ برتری سرمربیگری کنید؟
وقتی قرار است در باشگاه استقلال کاری صورت بگیرد آن‌هایی که بتوانند در این راه قدم بردارند هرچه باشد باید انجام داد. هر کاری باشد باعث سربلندی‌ام است. من در این مدت آقای فتحی را دیدم که چطور به اوضاع نابسامان باشگاه سروسامان داده و از این حیث، چون این فرد را مثبت دیدم می‌خواهم به او کمک کنم. قطعاً بازیکن‌سازی در استقلال کم کاری نیست و می‌تواند آینده باشگاه را تضمین کند.
* چرا در این مدت خانه‌نشین شدید در حالی که مربیان کم‌اعتبارتر از شما حالا مشغول هستند؟
حقیقتش پیشنهاد بود، ولی خودم نمی‌خواستم به هر پیشنهادی جواب مثبت بدهم. ترجیح دادم فعلاً در آرامش به کار‌های عقب‌افتاده‌ام رسیدگی کنم.
* از استقلال خبر دارید؟
متأسفانه امسال هم نشد لیگ را خوب استارت بزند، اما با توجه به نفرات خوبی که در اختیار تیم گذاشته شده می‌توان به آینده اش امیدوار بود. فقط نباید مثل دو فصل اخیر باز هم در ابتدای لیگ امتیاز از دست بدهد. این تیم کم‌کم با هماهنگی نفرات تازه و قدیم روی دور برد می‌افتد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین