سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از شکست مقابل پرسپولیس،‌ گفت: بالاخره یکسری اتفاقات باید بیفتد که همه خوشحال شوند.

نکونام: می‌توانستیم ۲ گل به پرسپولیس بزنیم

به گزارش خبرورزشی، جواد نکونام در پایان دیدار مقابل پرسپولیس که با شکست 2 بر یک تیمش همراه شد  (این بازی را می‌توانید اینجا ببینید)  در نشست خبری، گفت: تیم ما در مجموع خوب بازی کرد.
می دانستیم پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی خطرناک است
وی افزود: می‌دانستیم در ارسال و ضربات ایستگاهی پرسپولیس خطرناک است و از همین طریق گل خوردیم.
به طور کل امروز نمایش خوبی داشتیم و درپایان اتفاقاتی افتاد که در نهایت بازنده شدیم.
داور نمی‌خواست بازیکن ما را اخراج کند
سرمربی نساجی در مورد اینکه وضعیت داوری در این مسابقه چطور بوده است، خاطرنشان کرد: نمی‌گویم داوری علیه ما است و این حس را ندارم اما در صحنه اخراج کارت اشتباه بود. بازیکن پرسپولیس روی زمین افتاده و در این شرایط نگاه می‌کرد که ببیند داور کارت می دهد یا نه! اما داور قصد نداشت کارت بدهد، اما کمک چهارم می‌گوید کارت دوم است و باید بازیکن ما اخراج شود. داور نمی‌خواست کارت بدهد اما به بازیکن ما کارت زرد نشان داد ولی در خطای پنالتی با بازیکن پرسپولیس کارت نشان نمی‌دهد.
داور چهارم خواهان اخراج مربی شد!
نکونام در ادامه تأکید کرد: داور چهارم، داور را صدا می‌زند و می‌گوید مربی را اخراج کن! ولی داور گوش نمی‌دهد. در دیدار مقابل تراکتورسازی هم عین اشتباه به وجود آمد که ما اعتراض نکردیم. ما اشتباه کردیم که اعتراض نکردیم. در آنجا داور اخراج و پنالتی را برای ما نگرفت.
اتفاقاتی باید رخ دهد تا همه خوشحال شوند
وی ادامه داد: داوری خوب بود اما در صحنه اخراج اشتباه کرد. یک خطای معمولی در وسط زمین کارت نداشت. اگر هم پنالتی شده چرا داور کارت نداد. کمک داور می‌گوید کمک مربی حریف اخراج شود ولی این اتفاق نمی‌افتد اما من پایم روی خط آمده، می‌گوید پشت خط بایست. حتی اگر پایم بیرون رفته باشد اشتباه کردم و برمی‌گردم. بالاخره یکسری اتفاقات باید بیفتد که همه خوشحال شوند.
مشکلی خاصی با کادرفنی پرسپولیس نداشتم
وی در مورد درگیری با کادر فنی پرسپولیس گفت: نه، مشکل خاصی نبود. من به کادر فنی آنها گفتم بازیکنانشان را ببرند تا مشکلی پیش نیاید و بازیکنان ما هم به سمت هوادارانشان رفتند.
با این دلار نمی‌توانیم بازیکن بگیریم
نکونام در مورد اینکه ظاهراً شما مهره‌ لازم برای پیاده کردن اندیشه‌های‌تان در میدان را ندارید آیا نساجی با این پتانسیل در لیگ برتر می‌ماند یا نه، گفت: همانطور که می‌دانید فهرست ما هنوز پُر نشده و جای خالی در فهرست‌مان داریم اما با این قیمت دلار ما نمی‌توانیم بازیکن خارجی بگیریم. یکی دو بازیکن خیلی خوب که می‌شناختم را می‌خواستم جذب کنیم اما آنها حداقل ۳۰۰-۴۰۰ دلار دستمزد می‌خواهند که این کار را برای ما سخت می‌کند ما با همین نفرات کارمان را ادامه می‌دهیم تا تیم هماهنگ شود.
بعد از 10 نفره شدن هم دفاع نکردیم
وی افزود: پرسپولیس تیم الدحیل را هم اذیت کرد اما مقابل این تیم خوب بازی کردیم. تیم ما کامل‌تر شود ما می‌توانیم به روند کارمان ادامه دهیم. ما مقابل پرسپولیس خیلی خوب بازی کردیم. متأسفانه داشته‌های ما همین است. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم چون خیلی خوب بازی کردیم. حمله کردیم حتی بعد از ۱۰ نفره شدن هم می‌توانستیم صرفا دفاع کنیم اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم ۲ گل دیگر بزنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین