نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دژان لوورن، مدافع لیورپول، ممکن است به دلیل دادن شهادت دروغ در دادگاه مدیر سابق دینامو زاگرب، به ۵ سال حبس محکوم شود.

۵ سال حبس در انتظار لوورن و مودریچ؟!
به گزارش خبرورزشی، مامیچ که یکی از بانفوذترین شخصیت‌های فوتبال کرواسی است، به اتهام اختلاس و فرار مالیاتی به ۶ سال حبس روبرو شده و اکنون لوورن متهم است که در دادگاه او شهادت دروغ داده است. پیش از این لوکا مودریچ، ستاره فوتبال کرواسی، هم به اتهام مشابهی روبرو شده بود.
بازپرسان این پرونده، مامیچ، برادرش و دو نفر دیگر را متهم کرده اند که از سال ۲۰۰۸، با نفوذی که در باشگاه دینامو زاگرب داشتند، در نقل و انتقال بازیکنان این باشگاه به باشگاه‌های خارجی، ۱۵ میلیون یورو اختلاس کرده اند و ۱.۶ میلیون یورو نیز فرار مالیاتی داشتند.
البته یک روز پیش از اجرای حکم مامیچ، او به بوسنی فرار کرد و اعلام کرد که قصد بازگشت به کرواسی را ندارد.
یکی از انتقالاتی که مامیچ ۵۰ درصد از مبلغ آن را به جیب زد، انتقال لوورن به لیون در سال ۲۰۱۰ بود. او با انتقالی ۷.۵ میلیون پوندی راهی این باشگاه فرانسوی شد و قرار بود ۱.۳ میلیون پوند هم براساس عملکرد او به دینامو پرداخت شود.
ادعا شده که در این انتقال، توافق نامه‌ای امضا شده که لوورن ۵۰ درصد از مبلغ انتقالش را دریافت می‌کند. این مدافع ملی پوش در دادگاه اعلام کرد که این توافق نامه پیش از انتقالش امضا شده، اما بازپرسان ادعا کرده اند که این توافق بعدا به قرارداد اضافه شده است.
پرونده مودریچ که پیش از این در اوسیک مورد بررسی قرار گرفته بود، به درخواست او به زاگرب منتقل شده، اما هنوز حکم نهایی در مورد آن صادر نشده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی