جادوگر محبوب فوتبال ایران جلوی در باشگاه استیل‌آذین و خطاب به خبرنگارانی که برای پوشش خبری پیوستن او به این تیم و جدایی از پرسپولیس آمده بودند حرف‌های مهمی زد و تیتر رسانه‌ها شد!

به گزارش خبرورزشی ، کریمی آن روز گفت: «بروید بنویسید عباس انصاری‌فرد باعث جدایی من از پرسپولیس تیم محبوبم شد... از قول من هم بنویسید که اجازه ندادند در پرسپولیس بمانم و...»
علی کریمی جادوگر محبوب فوتبال ایران جلوی در باشگاه استیل‌آذین و خطاب به خبرنگارانی که برای پوشش خبری پیوستن او به این تیم و جدایی از پرسپولیس آمده بودند این حرف‌ها را زد و تیتر رسانه‌ها شد!
کریمی آن روز و در میان حسرت خود و هوادارانش به استیل‌آذین پیوست تا تماشاگران پرسپولیس هفته‌ها اسمش را روی سکو‌های آزادی فریاد بکشند.
آبان ۱۳۸۸ بود. تماشاگران پرسپولیسی در ۱۴ هفته گذشته بار‌ها اسم علی کریمی فریاد کشیده بودند و نوبت به بازی با استیل‌آذین رسید.
جادوگر در آستانه آن بازی گفته بود اگر گل بزند هواداران پرسپولیس را سورپرایز خواهد کرد. او یک پیراهن خاص پرسپولیس را زیر پیراهن اصلی استیل‌آذین پوشیده بود که در صورت گلزنی آن را به هواداران تیم سابقش نشان بدهد.
کاپیتان استیل‌آذین در این دیدار گلی نزد ولی دو گل برای تیمش ساخت. گرچه آن دیدار با گل دقیقه ۱۲ هوار محمد عراقی به سود پرسپولیس به جریان افتاد، اما در دقیقه ۳۰ بازی، کریمی، محمد غلامی را پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ کرد تا این یکی دروازه علیرضا حقیقی را باز کند. حقیقی در آن دیدار جانشین میثاق معمارزاده مصدوم شده بود. پرسپولیس در نیمه دوم سردرگم بود در حالی که استیل‌آذین با مربیگری حمید استیلی تعویض‌های بهتری انجام داد و در دقیقه ۹۰ هم گل برتری را زد.
روی یک ضربه ایستگاهی علی کریمی ارسال خوبی انجام داد که افشین چاووشی با ضربه سری دیدنی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه ۹۵ آن دیدار مسعود مرادی خطای دست علی کریمی را اعلام کرد. جادوگر هم به این تصمیم شدت معترض شد تا مرادی کارت قرمز را به کریمی نشان بدهد.
علی کریمی به زحمت و با وساطت حامد کاویانپور و حمید استیلی از زمین خارج شد که ناگهان با تشویق تماشاگران پرشمار پرسپولیس مواجه شد.
او پیراهن اصلی خود را درآورد تا همه پیراهن پرسپولیسی‌اش را ببینند. همان پیراهن راه راه قرمز و سفید که کریمی در اولین بازی خود پس از بازگشت از قطر مقابل پگاه گیلان پوشید. روزی که ۸۰ هزار تماشاگر پرسپولیسی فقط برای دیدن شماره ۸ محبوب خود به استادیوم رفته بودند.
اما اتفاق اصلی پس از پایان مسابقه رخ داد. استیل‌آذین موفق شده بود پرسپولیس بزرگ را جلوی چشمان هوادارانش شکست دهد و همه بازیکنان این تیم خوشحال بودند.
اسماعیل نظری بازیکن شوخ‌طبع استیل‌آذین که یک ته‌صدایی هم داشت شاد و خندان آواز می‌خواند و سایرین هم دست می‌زدند.
همه خوشحال و شنگول بودند جز یک نفر!
علی کریمی در گوشه‌ای از رختکن بی‌توجه به شادی همبازیانش، پیراهن راه راه پرسپولیس را روی سرش کشیده و اشک می‌ریخت. دوربین باشگاه هم این لحظه فوق العاده را به تصویر کشید در حالی که جادوگر متوجه نبود (بعد‌ها به خواست کریمی این فیلم منتشر نشد) و کماکان اشک می‌ریخت...
کریمی احساس دوگانه‌ای داشت. از یک طرف تیمش برده بود تا ثابت شود مدیران پرسپولیس چه جواهری را با اشتباه خود از دست داده‌اند و از طرف دیگر جلوی تیم و هوادارانی به پیروزی رسیده بود که او را علی کریمی کرده بودند.
کریمی به تشویق‌های تماشاگران پرسپولیسی و نتیجه ثبت شده روی اسکوربورد ورزشگاه فکر می‌کرد و نمی‌توانست خودش را کنترل کند و دیروز... دوباره علی کریمی در استادیوم آزادی تشویق شد تا ما آن خاطره جالب را بازنویسی کنیم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
بلیط هواپیما