نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

واقعاً باید به رسول خادم آفرین گفت که به خوبی شرایط را درک کرده و پذیرفت با رفتن از فدراسیون، زمینه‌ای برای پایان دادن بعضی از لجبازی‌ها و کارشکنی‌های علیه کشتی را فراهم کند.

خبرورزشی/ مهدی شیروانی: برنامه‌های فدراسیون کشتی براساس تقویم سالانه در حال انجام است. به رغم حاشیه‌های آزاردهنده و نگران‌کننده‌ای که همه امور ورزش اول کشور را تحت‌الشعاع قرار داده بود، اکنون دیگر دستخوش آن مسائل نیست و گویا دیگر حاشیه‌سازان و مشکل‌آفرینان، فیتیله ایجاد اختلاف در کشتی را پایین کشیده و فعلاً از سر مسئولان ورزش اول کشور و کارشکنی در راه جلوگیری از اجرای برنامه‌های کشتی دست برداشته‌اند! خوشبختانه دیگر از آن مصاحبه‌های تحریک‌کننده و آتشین خبری نیست. از تهدیداتی که دیگران را وادار به موضعگیری و اعلام نظر می‌کرد، هم خبری نیست. آرامشی امیدبخش بر رابطه وزارت ورزش و فدراسیون کشتی حاکم شده و با پایان یافتن مصاحبه‌های جنجالی آن ایام، امروز برنامه‌های کشتی به دور از آن مصاحبه‌های مشکل‌ساز، تهدیدات مخرب و حمایت‌های بی‌سر وصدا و دلگرم‌کننده به مرحله اجرا درآمده و همه این برنامه‌ها بدون داشتن دغدغه و نگرانی‌های مالی، دارد یکی یکی انجام می‌شود.
وقتی نگرانی فدراسیون‌کشتی برای تأمین هزینه‌های میزبانی جام باشگاه‌های جهان (که در صورت نیافتن حامی و اسپانسر مالی، حتی احتمال لغو میزبانی این رقابت‌ها نیز زمزمه می‌شد) خیلی بی‌سر وصدا برطرف شده و بدون هیچ مشکلی شهر‌های بابل و اردبیل به‌عنوان میزبان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان، پذیرای تیم‌های ایرانی و خارجی حاضر در این رقابت‌ها خواهند بود، یعنی روابط فدراسیون کشتی و وزارت ورزش کاملاً حسنه و عالی شده که خیلی بی‌سروصدا و بدون جار و جنجال‌های رسانه‌ای و با تدابیری ارزنده، مشکلات ورزش اول در حال برطرف شدن است. گویا بعضی‌ها اصلاً منتظر بودند تا رسول خادم از فدراسیون کشتی برود تا همه حرف‌ها و مواضع قبلی خودشان را نادیده گرفته و برای برطرف ساختن مشکلات کشتی، وارد گود شوند. واقعاً باید به رسول خادم آفرین گفت که به خوبی شرایط را درک کرده و پذیرفت با رفتن از فدراسیون، زمینه‌ای برای پایان دادن بعضی از لجبازی‌ها و کارشکنی‌های علیه کشتی را فراهم کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی