نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

نظری‌افشار به خبرورزشی گفت: باشگاه‌های جهان تنها یک تجربه بود چراکه نتیجه‌ای برای ما نداشت و ما تنها به این دلیل رفتیم که ایران جریمه نشود و برای سال بعد هم نماینده ایران و آسیا سهمیه را از دست ندهد.

به گزارش خبرورزشی، فرهاد نظری‌افشار دریافت‌کننده سابق تیم ملی، در رقابت‌های باشگاه‌های جهان تجربه جدیدی به کوله‌بار تجربیاتش اضافه کرد؛ لیبرویی. تجربه‌ای که بالاجبار به او تحمیل شد، اما از پس آن خوب برآمد. خاتم اردکان که به نمایندگی از ایران در این رقابت‌ها حاضر شد، به خاطر مصدومیت مهدی مرندی، نظری‌افشار را جایگزین او کرد. هرچند به قول خودش پست تخصصی اش چیز دیگری است. او می‌گوید: «لیبرو بد نیست، اما من پستم چیز دیگری است. مدیر‌عامل باشگاه و سرمربی تیم هم سنگ تمام گذاشتند. ما با هم صحبت کردیم و قرار بود در تهران با دستگاه سرویس فدراسیون تمرین کنیم چراکه همه تیم‌های بزرگ دنیا سرویس‌های پرشی می‌زنند، اما برنامه فشرده بازی‌های لیگ طوری پیش رفت که نشد.» دریافت‌کننده باسابقه، اما دلش می‌خواست در لهستان جور دیگری عرض اندام کند: «من به خاطر شرایط تیم و نیازش حاضر شدم لیبرو شوم چراکه بچه‌های دیگر نمی‌توانستند به تیم کمک کنند و قرعه به نام من افتاد. وقتی سرمربی با من صحبت کرد، به خاطر تیم قبول کردم وگرنه دوست داشتم در پست خودم بازی کنم. اگر قرار به عرض اندام بود باید در دریافت خودی نشان می‌دادم، اما به نیاز تیم احترام گذاشتم.»
او امیدوار است حضور در باشگاه‌های جهان تأثیر منفی روی کار تیم در لیگ برتر نگذارد: «تیم ما به خاطر شرایط خاص دست و پا شکسته در رقابت‌های باشگاه‌های جهان حاضر شد و خوب بود، اما امیدوارم در لیگ اثر منفی نگذارد چراکه بچه‌ها برای جدال با حریفان فشار زیادی آوردند تا با پوئن‌های پایین باخت ندهیم.»
نظری‌افشار رقابت‌های باشگاه‌های جهان را تنها یک تجربه می‌داند: «باشگاه‌های جهان تنها یک تجربه بود چراکه نتیجه‌ای برای ما نداشت و ما تنها به این دلیل رفتیم که ایران جریمه نشود و برای سال بعد هم نماینده ایران و آسیا سهمیه را از دست ندهد.» به گفته او تیم خاتم تلاش زیادی کرد: «ما تلاش زیادی کردیم و نمی‌خواستیم حریف دست و پا بسته‌ای باشیم و حتی در بعضی ست‌ها بعضی تیم‌ها را هم تحت فشار قرار دادیم. اگر شهرام محمودی و مرندی هم بودند آن وقت شرایط بهتر می‌شد و حتی یک برد هم می‌گرفتیم ولی نبود آن‌ها کار را برای‌مان مشکل کرد.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی