نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

شاید برای شما خواننده پرسپولیسی جالب باشد که بدانید کدام بازیکنان در اردوی سرخپوشان با یکدیگر هم‌اتاق هستند.

به گزارش خبرورزشی، اردوی پیش از بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان دیروز در هتل اوین آزادی برگزار شد. شاید برای شما خواننده پرسپولیسی جالب باشد که بدانید چه بازیکنانی در این اردو با یکدیگر هم‌اتاق شده‌اند. طبیعی است بازیکنانی که رفاقت و دوستی بیشتری دارند در یک اتاق اقامت می‌کنند و...
علیرضا بیرانوند و احسان علوان‌زاده؛ زبان مشترک!‌
می‌دانیم علیرضا بیرانوند و احسان علوان زاده هر دو اصالتی لرستانی داشته و همزبان هستند. بیرانوند که در دو فصل گذشته با وحید امیری هم‌اتاق بود پس از جدایی این فوتبالیست لرستانی از پرسپولیس با دیگر لرستانی تیمش یعنی علوان زاده هم‌اتاق شده است.
بوژیدار رادوشووویچ و ابوالفضل درویش‌وند؛ رقیب نیستند ولی رفیق هستند!
ابوالفضل درویش‌وند رقیب اصلی بوژیدار رادوشوویچ نیست، اما این دو گلر پرسپولیسی رفاقت و دوستی نزدیکی با هم دارند. یکی گلر دوم تیم پرسپولیس است و دیگری گلر سوم و شاید به همین خاطر باشد که این دو مشکلی با هم ندارند و هم‌اتاق شده‌اند. این دو با خیال راحت می‌توانند پشت سر علیرضا بیرانوند صفحه بگذارند! البته این جمله آخر را شوخی کردیم.
سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده؛ اتاق بزرگان
سیدجلال حسینی در گذشته تک و تنها اتاق می‌گرفت، اما این اواخر با حسین ماهینی هم‌اتاق می‌شد. پس از مصدومیت حسین ماهینی و پارگی رباط صلیبی کاپیتان دوم پرسپولیس، کاپیتان اول با شجاع خلیل زاده هم‌اتاق شده است. اتاق سیدجلال و شجاع را می‌توان اتاق بزرگان پرسپولیس نامید. دو مدافع باتجربه پرسپولیس که این روز‌ها همه جا با هم دیده می‌شوند و به لطف همین صمیمیت و رفاقت این دو توانسته‌اند زوج مستحکم و خوبی در مرکز خط دفاع پرسپولیس بسازند.
احمد نوراللهی و امید عالیشاه؛ از جلو نظام، خبردار!
دو بازیکن سرباز پرسپولیس درتراکتورسازی تبریز مدت هاست با یکدیگر صمیمی و دوست هستند. امید و احمد از دوران خدمت سربازی در تبریز تا به امروز هم‌اتاق هستند. نکته جالب اینکه شاید ساکت‌ترین اتاق و به نوعی منظم‌ترین هم‌اتاقی‌ها نوراللهی و عالیشاه هستند.
علی علیپور و محسن ربیع‌خواه؛ خانواده‌دوست
محسن ربیع‌خواه و علی علیپور بازیکنان متأهل پرسپولیس در اردوی هتل آزادی هم‌اتاق بودند. این دو بازیکن، فوتبالیست‌های خانواده‌دوستی هستند که ساعت‌ها را با ذکر خاطراتی از فرزندان خردسال خود سپری می‌کنند.
گادوین منشا و کمال کامیابی‌نیا؛ موزیک و آهنگ‌های درخواستی!
کمال کامیابی‌نیا که در فصول گذشته با فرشاد احمدزاده هم‌اتاق می‌شد در فصل جدید یکی دو نوبت هم‌اتاقی‌های خود را عوض کرده است. او قبلاً با علی علیپور هم‌اتاق بود، اما دیشب با مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس هم‌اتاق شد. البته اگر سیامک نعمتی مصدوم نمی‌شد و در لیست برانکو برای بازی با ذوب‌آهن قرار می‌گرفت به جای کمال، او با منشا هم‌اتاق می‌شد.
بشار رسن و آدام همتی؛ زبان اصلی
شایان مصلح که همیشه در اردو‌های گذشته پرسپولیس با بشار رسن هم‌اتاق می‌شد به دلیل مصدومیت از لیست بازیکنان مدنظر برانکو برای بازی با ذوب‌آهن خط خورد. حالا در غیاب مدافع چپ گیلانی، آدام همتی با بشار رسن عراقی هم‌اتاق شده است. این دو بازیکن به زبان انگلیسی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. البته آدام به زبان فارسی مسلط است و کمک می‌کند مرد سال فوتبال عراق هم فارسی یاد بگیرد!
جوان‌تر‌ها با هم.
اما ۶ بازیکن جوان‌تر پرسپولیس که در غیاب مصدومان پرسپولیس فرصت حضور در لیست برانکو را پیدا کرده‌اند دو به دو هم‌اتاق شده‌اند. محمدامین اسدی مهاجم پرسروصدای تیم امید با احسان حسینی هم‌اتاق شده بود. حمیدرضا طاهرخانی و سعید حسین‌پور هم با هم بودند. همچنین شاهین عباسیان و احمد بهاروند نیز در یک اتاق اسکان پیدا کردند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی