نظرات: ۰
سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

معاون وزیر ورزش و جوانان پاسخ فدراسیون فوتبال مبنی بر بحث استعفای بازنشسته‌های فوتبال را در دو جمله پر ابهام داد.

به گزارش خبرورزشی، فاطمیا سامورا دبیرکل فیفا چندی قبل در نامه‌ای رسمی از فدراسیون فوتبال ایران خواستار شده بود در خصوص مباحثی مبنی بر برکناری اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال به فدراسیون جهانی فوتبال توضیحاتی داده و مشخص کند که آیا دخالت و فشاری از سوی مقامات دولتی برای اداره امور فوتبال وجود دارد یا خیر.
اما فدراسیون فوتبال جوابی به این نامه فیفا نداد، اما از وزارت ورزش خواست تا تکلیف این موضوع را روشن کند. تا امروز وزارت ورزش و جوانان پاسخی به این نامه نداده بود، اما ظاهرا جلسه روز گذشته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باعث شد تا وزارت ورزش و جوانان برای ختم کردن این غائله واکنش نشان دهد.
از همین رو محمدرضا داورزنی امروز در نامه‌ای دو جمله‌ای به فدراسیون فوتبال پاسخی را ارائه کرده است. در این نامه تاکید شده است؛ پیرو نامه فاطیما سامورا دبیر کل فیفا به فدراسیون فوتبال مصوبات قانونی کشور در مورد بازنشستگان به فیفا تشریح شود.
 جواب دو جمله‌ای معاون وزیر ورزش که با ابهام است نشان می‌دهد وزارت ورزش و جوانان هم به عملیاتی شدن این قانون در فدراسیون فوتبال تاکید دارد و اعضای بازنشسته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باید از سمت‌های خود استفعا دهند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی