نظرسنجی

نظر شما درباره اعتراض شدید گل‌محمدی چیست؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ماسیمیلیانو آلگری اعتمقاد دارد دربی ایتالیا دیداری در حد یک رقابت مهم لیگ قهرمانان اروپا است.

به گزارش خبرورزشی، یوونتوس فردا شب در مهم‌ترین بازی هفته سری‌آ میزبانِ اینترمیلان خواهد بود، دیداری با یکی از رقبای نزدیک در جدول که البته فاصله امتیازی زیادی با بانوی‌پیر دارد.

ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: «فردا بازی مهم و زیبایی خواهد شد. بدون در نظر گرفتن جایگاه دو تیم در جدول، شب فوتبالی شگفت‌انگیزی بین دو تیمی که به همراه میلان در فوتبال ایتالیا تاریخ‌سازی کرده‌اند، خواهد شد. از جنبه احساسی، فنی و تاکتیکی بازی مهمی است، از این‌رو خودمان را به بهترین شکل ممکن برای دربی ایتالیا آماده می‌کنیم. این بازی درست به مانند به یک بازی بزرگ لیگ قهرمانان است. ما با تیمی بازی خواهیم کرد که به لحاظ کسب نتایج و اعتماد به نفس رشد زیادی کرده است.»

آلگری درباره رقبای یووه هم اظهار داشت: «در حال حاضر اینتر و ناپولی اصلی‌ترین رقبای یوونتوس در سری‌آ به شمار می‌روند. به هر حال ما با آرامش به ماجراجویی خود ادامه می‌دهیم. یوونتوس کار لیگ را تمام نکرده و هنوز راه زیادی باقی مانده است. آیا رقبای ما برای کسب عنوان دومی لیگ می‌جنگند؟ قطعاً خیر، چون همانطور که آنچلوتی به درستی گفت، ناپولی شانس بالایی برای قهرمانی دارد.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

نظر شما درباره اعتراض شدید گل‌محمدی چیست؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها