سرپرست باشگاه استقلال گفت: صدا و سیما در حق باشگاه استقلال کم لطفی کرد و حداقل انتظار ما و هوادارانمان این است که خبرشان را اصلاح کنند.

به گزارش خبرورزشی، امیر حسین فتحی در خصوص برتری آبی پوشان مقابل سپیدرود و همچنین مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.
ابتدا از سفرتان به امارات صحبت کنید. در این مدت که نبودید شایعات زیادی در مورد این سفر مطرح شد.
من یک سفر کاملا شخصی به امارات داشتم و مربوط به کار‌های باشگاه نبود، البته ما قصد تقویت تیم را داریم و منتظر هستیم تا سرمربی تیم نظراتش را به باشگاه منتقل کند. اگر بازیکنی بی کیفیت باشد و به کار استقلال نیاید، با هماهنگی کادر فنی او را از تیم کنار می‌گذاریم. از طرف دیگر به فکر ترمیم نقاط ضعف‌مان هم هستیم تا تیمی در خور شأن استقلال ببندیم. هم برای حضور مقتدرانه در آسیا و هم برای حرکت به سوی قهرمانی در لیگ برتر.
یعنی توقع شما قهرمانی است؟!
قطعا، استقلال همیشه مدعی قهرمانی بوده چه با منِ فتحی و چه بی من. این راه ما در نیم فصل دوم خواهد بود.
روز گذشته هم اتفاقی رخ داد و وینفرد شفر در نشست خبری با نمایندگان صدا و سیما صحبت نکرد. آیا این موضع رسمی باشگاه است؟
قطعا همین طور است. به هر حال صدا و سیما در حق باشگاه استقلال کم لطفی کرده و مرتکب یک اشتباه شده است، البته در این اشتباه عمدی در کار نبوده و من هم به دنبال عذرخواهی آن‌ها نیستم، اما شبکه سوم و شبکه خبر می‌توانستند خیلی راحت این اشتباه را تصحیح کنند. حداقل توقعی که باشگاه استقلال و هوادارانش دارند این است که خبر اصلاح شود. این چیزی زیادی نیست.
 ظاهرا محل تمرینات تیم استقلال هم در حال تغییر است؟
هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم. ما چند ورزشگاه را در نظر گرفته‌ایم که شفر و اعضای کادر فنی یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. ورزشگاه صنایع دفاع هم جزو این استادیوم‌ها است تا ببینیم تکلیف چه خواهد شد.
 بعد از سفر شما به امارات بحث حضور تیام هم به عنوان یک شایعه در رسانه‌ها مطرح شد، آیا این موضوع صحت دارد؟
تیام کجا بوده؟ تیام از استقلال رفته و با یک باشگاه دیگر قرارداد دارد، اگر تیام شرایط داشت در استقلال می‌ماند، ولی او هیچ گونه آمادگی برای بازگشت به استقلال ندارد و ما هم در این بین نمی‌توانیم او را جذب کنیم. مطمئن باشید اگر کوچک‌ترین تعاملی میان تیام و ما وجود داشت، او در استقلال می‌ماند. در هر صورت نمی‌توانیم این بازیکن را برگردانیم، چون او تحت قرارداد یک باشگاه دیگر است.
در مورد مسائل مالی باشگاه چه صحبتی دارید؟
به هر حال همه مردم امروز می‌دانند کشور ما دچار مشکلات اقتصادی است و باشگاه‌های ما هم از این قاعده مستثنی نیستند، اما به هر حال با تلاشی که انجام می‌دهیم سعی می‌کنیم مشکلات را از پیش برو برداریم.
 جریمه ۲۰ درصدی که برای بازیکنان استقلال بعد از کنار رفتن از جام حذفی در نظر گرفته‌اید، آیا ممکن است پاک شود؟
منتظر هستیم تا بازی با پدیده به اتمام برسد، اگر در پایان نیم‌فصل جایگاه خوبی داشته باشیم، ممکن است ۱۰ درصد این جریمه بخشیده شود. من به قولم نسبت به بازیکنان پایبند هستم و بازیکنان هم شرایط و موقعیت ما را درک می‌کنند، ولی مطمئن باشید از هیچ تلاشی برای موفقیت استقلال کوتاهی نمی‌کنم.
 ظاهرا اکبر عباسی ملکی و جواد قراب هم از هیأت مدیره استعفا داده‌اند.
واقعا در این زمینه اطلاعی ندارم و بهتر است این موضوع را از وزارت ورزش استعلام بگیرید، چون ریاست مجمع به عهده وزیر محترم ورزش و جوانان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین