مدیر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه بیایند و تیم جمع کنند قشنگ نیست. خیلی از دوستان به دنبال یار جمع کردن هستند و دیگر همه می‌دانند من چه کسانی را می‌گویم.

به گزارش   خبرورزشی ، افشین پیروانی که برای تماشای بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در ورزشگاه آزادی حضور یافته در بین دو نیمه بازی گفت: خوشحالم بعد از مدت‌ها خیلی‌ها را از نزدیک می‌بینم. پرسپولیس نشان داده در این چند ساله بهترین تیم بوده است. این هجمه سنگین که علیه‌ پرسپولیس ایجاد شده طبیعی است و از وقتی بیشتر شده که برانکو گفت می‌خواهیم در قهرمانی هت‌تریک کنیم.

وی افزود: پرسپولیس 40 میلیون هوادار دارد و باید بدانند نمی‌توانند به راحتی علیه این تیم هجمه وارد کنند. پرسپولیس تیم خوبی است و همه هم بازی آن را می‌بینند و مطمئن باشید این تیم امسال هم قهرمان است.

مدیر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحبت‌های سرمربی و بازیکنان تیم سپاهان در هفته گذشته و پس از تساوی مقابل پرسپولیس تصریح کرد: این تیم دو قهرمانی پیاپی لیگ برتر را دارد و امسال هم به دنبال سومین قهرمانی است، همه باید بدانیم به دنبال چه تیمی هستیم. پرسپولیس با پنجره بسته، رباط پاره و مشکلات بسیار دیگر این نتایج را گرفته و سایر تیم‌ها فکر نمی‌کنند بتوانید اینطور نتیجه بگیرد، به همین دلیل هم این حرف‌ها را می‌زنند.آنها فکر می‌کردند پرسپولیس در میانه جدول باشد، اما می‌بینند بازهم این تیم مدعی است. من بازهم می‌گویم، این تیم دوباره قهرمان ایران خواهد شد،‌ البته اگر بگذارند، به قول برانکو اگر بگذارند.

پیروانی در خصوص بیانیه امروز کارلوس کی‌روش برای سرمربیان لیگ برتری و اینکه نام اکثر سرمربیان در این بیانیه آمده بود به جز برانکو و علی کریمی،‌ گفت: شما نام دو نفر را آوردید که الان محبوب‌ترین‌ها هستند. من با برانکو در پرسپولیس و در تیم ملی کار کرده‌ام، او را از نظر سلامت همه قبول دارند احتیاجی به این چیزها ندارد. همین که همه از شخصیت او تعریف می‌کنند کافی است. علی کریمی هم که یکی از محبوب‌ترین‌ها است و هر کسی با او در افتاده به «بلک لیست» رفته است. اینکه بیایند و تیم جمع کنند قشنگ نیست. خیلی از دوستان به دنبال یار جمع کردن هستند و دیگر همه می‌دانند من چه کسانی را می‌گویم. فقط یک چیز در مورد بازی با سپاهان بگویم،‌ به نظر شما کسی مانند علیرضا فغانی که در جام جهانی و المپیک سوت زده است،‌ آبرو و اعتبارش را به خاطر پرسپولیس به خطر می‌اندازد؟

«شاید کی‌روش قصد دارد با مطرح کردن این صحبت‌ها ناکامی احتمالی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا را به گردن برانکو بیاندازد». وی در واکنش به مطرح کردن این موضوع از سوی یکی از خبرنگاران عنوان کرد: من به عنوان یک ایرانی دوست دارم تیم ملی در جام ملت‌ها نتیجه بگیرد اما فوتبال است و فکر نکنید به راحتی این اتفاق می‌افتد. در هر صورت من دوست دارم تیم ملی قهرمان شود و افتخار این موضوع برای ایران است.

پیروانی در واکنش به سوال خبرنگاری که از او درباره اظهارات گذشته کارلوس کی‌روش درباره حضور سید جلال حسینی و وحید امیری پرسید،‌ گفت: من در این مدت سکوت کرده بودم،‌ اما اینکه با شخصیت و اسم بازیکنی مانند سید جلال حسینی بازیکن کنیم قشنگ نیست. سید جلال نه با کسی صحبت کرده و نه قرارداد بسته بود. زمانی که من به تیم ملی رفتم اجازه ندادم مسائل تیم ملی با مسائل باشگاهی تداخل داشته باشد،‌ نه به خاطر مسائل شخصی،‌ بلکه به خاطر عِرق ملی. اینکه می‌گویند افشین پیروانی باعث شده این بازیکنان به پرسپولیس بروند اینطور نیست. این آقا رفت خوابید،‌ چون چند ماه بود حقوقش را نگرفته بود و هدایتی وقتی پول او را داد،‌ رفت راحت خوابید. الان هم من اینجا هستم و خارج از تیم ملی هر کسی از من بپرسد به چه تیمی بروم،‌ قطعا می‌گویم به پرسپولیس برو،‌ اما اینکه آن آقا آن زمان رفت خوابید،‌ به خاطر این بود که پولش را گرفت و راحت رفت و در اتاقش خوابید.

وی ادامه داد: مگر می‌شود در اردوی تیم ملی راحت این کار را انجام داد؟ هدایتی از ساعت 8 شب سر میز شام بود، مگر می‌شود می‌گویند او را ندیده‌اند؟ آن زمان من به سید جلال چیزی نگفتم،‌ اما الان به هر بازیکنی می‌گویم که به پرسپولیس بیاید. همه آرزو دارند به این تیم بیایند.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین