۰ نفر
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: من لقب زنبورهای جنوب را بیشتر دوست دارم چون به تیم‌های دیگر نیش می‌زنیم.

به گزارش   خبرورزشی ، مهدی تارتار پس از شکست سه بر یک پارس جنوبی جم مقابل پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر (اینجا ببینید) گفت: بازی برابر پرسپولیس که تا فینال آسیا پیش رفته و مقابل این همه هوادار پرشور، سخت بود. من به آنها تبریک می‌گویم. چند نفر از بازیکنان ما تجربه بازی در آزادی را نداشتند.

وی ادامه داد: چند بازیکن روی زمین سر خوردند و زمین آزادی مثل گذشته نیست. به هر حال خوب نبودیم که سه بر یک شکست خوردیم و مسئولیت باخت برعهده من است.

تارتار عنوان کرد: تصمیم داشتیم 15 دقیقه اول پرسپولیس را کنترل کنیم و موفق بودیم، اما در یک صحنه بازیکن برای پرس اشتباه کرد و پرسپولیس به گل اول رسید. در نیمه دوم و زمانی که 10 نفره بودیم گل دوم را خورده و شیرازه تیم بهم ریخت.

تارتار عنوان کرد: تصمیم داشتیم 15 دقیقه اول پرسپولیس را کنترل کنیم و موفق بودیم، اما در یک صحنه بازیکن برای پرس اشتباه کرد و پرسپولیس به گل اول رسید. در نیمه دوم و زمانی که 10 نفره بودیم گل دوم را خوردیم و شیرازه تیم بهم ریخت.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در پاسخ به این سؤال که بازیکن تیمش به یک‌باره مصدوم و زمان زیادی برای تعویض تیمش صرف شد، گفت: بازیکن ما در شروع نیمه نگفت مصدوم است و زمانی که وارد بازی شد، گفت همسترینگش مشکل دارد. بازیکن جایگزین تا خودش را گرم کند، زمان نیاز داشت و ما در این زمان گل دریافت کردیم.

وی درباره اینکه پارس برای چه عنوانی تلاش می‌کند، اظهار داشت: از خودمان با توجه به بازی‌های سال گذشته توقع داریم که بالاتر برویم، اما بودجه تیم با سایر تیم‌ها قابل مقایسه نیست. جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنم که خیلی کمک کردند بخش قابل توجهی از قراردادها پرداخت شد تا بازیکنان با خیال راحت کارشان را انجام دهند.

تارتار درباره حضور هواداران پارس در ورزشگاه آزادی گفت: دست تک تک هواداران را می‌بوسم. خیلی سخت است که هواداران با اتوبوس به تهران و سایر شهرها بیایند. متاسفانه امروز نتوانستیم آنها را خوشحال راهی کنیم.

وی در خصوص اینکه چه لقبی برای تیمش دوست دارد، گفت: من لقب زنبورهای جنوب را بیشتر دوست دارم چون به تیم‌های دیگر نیش می‌زنیم.

همچنین تارتار در نشست خبری پس از این دیدار گفت: کاملا پرسپولیس تحت کنترل داشتیم و به موقع پرس می‌کردیم و به موقع عقب می‌نشستیم و بازی پایاپایی بود. بعد از اینکه گل اول را دریافت کردیم یک مقدار از نظر روحی افت کردیم و در شروع نیمه دوم در یک تایمی تیم‌مان 10 نفره شد و گل دوم را دریافت کردیم و بلافاصله گل سوم را خوردیم و تمرکز از تیم ما رفت و نظم تیمی‌مان را از دست دادیم. به هر حال مسئولیت این باخت برعهده من است و به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم روز خوبی داشتند. بازی در آزادی سخت است به خصوص برای تیم ما که تجربه بالایی در لیگ برتر را ندارد و 2-3 بازیکن ما برای اولین بار در آزادی بازی می‌کردند، چندین بار بچه‌های ما در زمین سر خوردند و این نشان می‌دهند که تجربه لازم را نداشتند. زمین آزادی هم مثل گذشته باکیفیت نیست و امیدوارم این زمین هم شرایطش بهتر شود. تیم‌ ملی و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اینجا بازی می‌کنند و زمین بهتری احتیاج دارند. من از هواداران باید عذرخواهی کنم به خاطر اینکه این همه راه آمدند و من شرمنده آنها شدم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک از گزینه‌های زیر رئیس فدراسیون فوتبال خواهد شد؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین