۰ نفر
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم پرسپولیس به حواشی بازی با پارس جنوبی و صحبت‌های بازیکنان استقلال علیه سرخپوشان واکنش نشان داد.

بیرانوند: رحمتی به همه اعضای استقلال بی‌احترامی کرد

به گزارش   خبرورزشی ، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پارس جنوبی گفت: خدا را شکر در یک بازی خوب و بانظم به پیروزی رسیدیم. نمی‌خواستیم هواداران در این سرما بدون خوشحالی بروند. کاش اتفاق آخر بازی نمی‌افتاد و صدرنشین می‌شدیم. چون اگر این اتفاق می‌افتاد، احساس می‌کنم استقلال خوزستان هم یقه سپاهان را می‌گرفت و قهرمان نیم‌فصل می‌شدیم. این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم این روند در نیم‌‌فصل دوم ادامه یابد.

وی اضافه کرد: شما (خبرنگاران) به گونه‌ای مانور می‌دهید که انگار قرادادم با باشگاه پرسپولیس تمام شده و این مسابقه، آخرین بازی فصل من بوده است. قرارداد من با پرسپولیس سه ساله بوده و این تیم یکی از بزرگترین تیم‌های آسیاست. پیشنهادهایی دارم، اما باید تصمیم بگیرم. در تیم بزرگی هستم و اینجا بزرگ شدم. مطمئن باشید به جایی می‌روم که در حد پرسپولیس باشد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه‌های خواهان او با پرسپولیس مذاکره کرده‌اند یا خیر، گفت: این اتفاق افتاده و مدیران باشگاه می‌دانند می‌توانم در پایان نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شوم، اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام. نمی‌توانم از باشگاه‌های پیشنهاد دهنده نام ببرم. هواداران پرسپولیس هم بدانند اگر اتفاقی بیفتد، نمی‌گذارم پرسپولیس از لحاظ مالی و تیمی ضرر کند.

بیرانوند درخصوص درگیری با شایان مصلح در اواخر بازی تصریح کرد: مصلح در اواخر بازی مغرور شده بود. به سرش زدم و گفتم به بازیکنان احترام بگذار. او به کسی پاس نمی‌داد و بازیکنان هم چنین حرفی می‌زدند. ما اگر 4 بر صفر هم جلو باشیم، می‌خواهیم اول گل نخوریم. بعد از بازی و در رختکن تیم، انگار 3 بر یک باخته بودیم. چون دوست نداریم به این سادگی گل بخوریم. اگر فریاد زدم، معذرت‌خواهی می‌کنم. ما باید به هم احترام بگذاریم و نباید کارهای ریسکی انجام دهیم.

وی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس خیلی به او پاس می‌دادند، خاطرنشان کرد: اگر ببینید، در همه بازی‌ها همینگونه هستیم و این تاکتیک تیم ماست. پرسپولیس یک تیم حرفه‌ای است و اینگونه به تیم خود شخصیت می‌دهیم. برانکو به ما اجازه نمی‌دهد زیر توپ بزنیم. اتفاقی که برای تیم‌های اروپایی رخ‌ می‌دهد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اعتراض بازیکنان استقلال و سیدمهدی رحمتی به داوری‌ها به سود پرسپولیس اظهار داشت: نمی‌توانم زیاد راجع به این موارد صحبت کنم. این کُری‌ها وجود دارد. نمی‌دانم چرا کاپیتان حریف اینگونه ناله کرد! مقصر من هستم که بین مدیران عامل دو باشگاه قرعه‌کشی شد و شما چمن مصنوعی را برای تیم‌های پایه برمی‌دارید؟ خب زمین شهید کاظمی را انتخاب می‌کردید!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین