نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مسئولان استان خوزستان در تلاش هستند تا شرایط لازم را برای برگزاری مسابقات کشتی فرنگی جام تختی در شهر اندیمشک فراهم کنند.

تلاش خوزستانی‌ها برای برگزاری مسابقات کشتی فرنگی جام تختی

به گزارش خبرورزشی، در حالی که اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان به برخی از تعهدات خود در قبال میزبانی رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی به درستی عمل نکرده بود و این احتمال وجود داشت میزبانی این تورنمنت از اندیمشک گرفته شود حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی با حضور در شهرستان اندیمشک از امکانات این شهر برای برگزاری جام تختی بازدید کرد.

در این بازدید جهانگیری فرماندار، شریفی فر شهردار، مرعشیان رئیس هیئت کشتی استان خوزستان و برخی دیگر از مسئولان استانی و شهری بنی تمیم را همراهی کردند.

بر همین اساس در صورت نهایی شدن تفاهم نامه فدراسیون کشتی و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی روز‌های ۴ و ۵ بهمن ماه به میزبانی شهر اندیمشک برگزار خواهد شد.

گفتنی است رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک نیز از روند قابل قبول آماده‌سازی سالن دو هزار ۵۰۰ نفری اندیمشک خبر داده و اعلام کرده است این سالن تا آغاز رقابت‌های جام تختی به بهره داری لازم خواهد رسید.

لازم به ذکر است از سوی فدراسیون کشتی پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک به عنوان رئیس ستاد برگزاری این مسابقات منصوب شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی