نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پهلوان ایران در سال ۹۷ گفت: این که فقط نام پهلوانی داشته باشی فایده‌ای ندارد، پهلوان باید دستگیر مردم و در کنار آن‌ها باشد.

صادق‌زاده: پهلوانی به اسم نیست، باید دستگیر مردم بود

به گزارش خبرورزشی، رقابت‌های قهرمانی کشتی پهلوانی بزرگسالان کشور، یادواره قهرمان بزرگ کشتی ایران و جهان «پهلوان باشی علیرضا سلیمانی» در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد جابر صادق زاده برای دومین سال پیاپی و پنجمین بار عنوان پهلوان کشور را از آن خود کرد.

جابر صادق زاده درباره رسیدن به بازوبند پهلوانی در سال ۹۷ گفت: خدا را شکر می‌کنم که بار دیگر توانستم صاحب بازوبند با ارزش پهلوانی شوم که ان شاالله بتوانم از عهده این مسئولیت سنگین به خوبی برآیم.

وی تصریح کرد: البته پهلوانی به اسم و رسم نیست، پهلوان باید همواره در کنار مردم باشد و از آن‌ها دستگیری کند.

صادق زاده خاطرنشان کرد: بازوبند پهلوانی در سال ۹۷ از این جهت برای من ارزشمند بود که صاحب پنجمین بازوبند و به واسطه آن لقب پهلوان باشی نائل شدم که امیدوارم لیاقت این عنوان را داشته باشم.

گفتنی است بازوبند پهلوانی جابر صادق زاده توسط مادر و پدر معظم شهیدان یساولی بر بازویش بسته شد که در مراسم اهدای بازوبند پهلوانی، عزیزاله شهبازی استاندار البرز، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی، حاج محمد خادم پیشکسوت کشتی و قهرمان جهان، پرویز سیروس پور رئیس اسبق فدراسیون کشتی، ابراهیم جوادی پیشکسوت کشتی و قهرمان جهان و المپیک، علیرضا رضایی قهرمان جهان و المپیک، محمدجواد کولیوند نماینده استان البرز، شفقی فرماندار کرج، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و حمید یاری رئیس هیئت کشتی استان البرز حضور داشتند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی