۰
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی استقلال می گوید تیمش را به اردویی آورده که قرار نیست چهره های سرشناس و سلیبریتی ها آنجا رفت و آمد داشته باشند.

به گزارش خبرورزشی، برانکو بار‌ها از قهرمانی‌های تیمش صحبت کرده و اعتقادش این است که تیم اول تهران که هیچ، ایران است. از سوی دیگر وینفرد شفر گاهی در مصاحبه هایش، طعنه می‌زند تا مقابل حریف کرواتش کم نیاورد. مثلا در همین مورد آخر، شفر در مصاحبه‌ای گفته: «به جایی آمدیم که خبری از سلبریتی‌ها نیست و فقط در ترکیه تمرین می‌کنیم.» که مشخصا ملاقات بازیکنان و مربیان مشهوری، چون نیکو کواچ، ایوان لکو، مانوئل نویر، ژاوی، ماکه‎له‎له، بورا میلتینوویچ و... با برانکو را هدف قرار داده است.
این کنایه ها شاید در نظر اول، یک کری تمام نشدنی باشد، اما همین‌ها می‌تواند جذابیت‌های فوتبال و به خصوص کری خوانی بین استقلال و پرسپولیس را جذاب کند. فوتبال ایران (خارج از دایره مدیریتی ضعیف آن) سال‌های بسیار خوبی را سپری می‌کند و چه بهتر که در این سال‌های رو به پیشرفت، کری خوانی‌ها در اوج احترام باشد و چه خوب که این کری خوانی را از زبان مربیان بزرگ و کارنامه داری مثل وینفرد شفر و برانکو ایوانکویچ بشنویم.
کاش همین طعنه‌ها باعث رونق فوتبال شود و هیجان جذاب از روی سکو‌ها، به زمین‌های فوتبال برود و لیگی جذاب‌تر از این‌ها را تجربه کنیم. کاش هواداران دو باشگاه نیز درست مثل مربیان استقلال و پرسپولیس، طعنه بزنند، حرف بزنند، کری بخوانند اما در اوج احترام به شخصیت طرفداران تیم حریف.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی