۰
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکنان تیم نساجی مازندران با استناد به بند عجیبی در قراردادشان یک به یک دنبال فسخ یک طرفه و انتقال به تیم‌های دیگر لیگ برتری هستند.

به گزارش خبرورزشی ، ظهر امروز حامد لک، دروازه‌بان تیم نساجی مازندران که هفته قبل قراردادشان با سرخپوشان قائمشهری را فسخ کرده به طور رسمی راهی سایپا تهران شد تا نیم فصل دوم را زیر نظر علی دایی پشت سر بگذارد.

در ادامه شنیده می‌شود که برخی دیگر از بازیکنان نساجی هم مذاکراتی را با سایپا انجام داده‌اند و آن‌ها هم به دنبال فسخ قرارداد و حضور در جمع نارنجی پوشان پایتخت هستند. از طرفی دیگر برخی از بازیکنان نساجی هم از ابتدا شروع تمرینات، خود را به کادر فنی معرفی نکردند تا نشان دهند سودای جدایی در سر دارند.

در این میان شنیده می‌شود در قرارداد بازیکنان لیگ برتری جذب شده در ابتدای فصل بندی آمده است که در صورت عدم دریافت 45 تا 50 درصد از مبلغ قرارداد تا نیم فصل لیگ برتر آن بازیکنان می‌توانند با استناد به این موضوع قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کرده و راهی تیم دیگر بشوند. حالا باید دید که در روزهای آینده مالکان باشگاه نساجی می‌‎توانند میزان دریافتی بازیکنان را بیشتر کنند و مانع قانونی جدایی آن‌ها بشوند یا خیر. این در حالی است که سرمربی سرخپوشان مازنی هم هنوز انتخاب نشده و دغدغه اصلی دو مالک باشگاه در حال حاضر آوردن فردی مناسب به جای جواد نکونام است. موضوعی که به احتمال فراوان در دو روز آینده به طور قطعی مشخص خواهد شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی