نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در حاشیه دیدار ایران مقابل چین، برخی تصور کردند مدافع تیم ملی به مهدی طارمی توهین کرده است.

به گزارش خبرورزشی، تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین به برتری ۳ بر صفر رسید، اما بعد از بازی، مهدی طارمی مصاحبه‌ای انجام داد و گفت: «وسط بازی برخی می‌گویند خاک بر سرت، بی غیرت!» و با همین جملات، جو عجیبی به راه انداخت و اشاره‌ای به انتقادات بعضا غیرمنصفانه علیه خودش داشت.
در پاسخ به طارمی، برخی نوشتند کسی که به او فحاشی کرده، محمدحسین کنعانی زادگان بود نه هواداران. آن‌ها اعتقاد داشتند وقتی اشکان دژاگه در دقیقه ۲۶، ضربه کاشته را روی دروازه چین ارسال کرد، کنعانی زادگان در بین مدافعان حریف وارد عمل شد و با پا، پاس عرضی مقابل دروازه خالی برای مهدی طارمی مهیا کرد، اما طارمی در شرایط باور نکردنی، توپ را به خارج فرستاد. گل نکردن این فرصت واقعا سخت‌تر بود و طارمی مثل همیشه، کار دشوارتر را انجام داد!

عکس| دفاعیه مدافع تیم ملی در مورد لبخوانی و توهین به طارمی!
بعد از این صحنه، هنگامی که کنعانی زادگان داشت به خط دفاع مان برمی گشت، دوربین‌های تلویزیونی بر روی صورتش زوم کردند و او درحال بیان یکسری کلمات بود که برخی اعتقاد دارند در واقع داشت با این کلمات، به طارمی توهین می‌کرد. اما برای روشن شدن موضوع، کنعانی زادگان از طریق انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «دوستان، من اینجا بی احترامی نکردم، اشتباه لبخونی شده. فقط گفتم محکم برید. در شخصیت من نیست که به کسی بی احترامی کنم.»

عکس| دفاعیه مدافع تیم ملی در مورد لبخوانی و توهین به طارمی!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی