فدراسیون، ناتوان در پرداخت قرارداد کی‌روش

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کی روش، سرمربی ۶۵ ساله فوتبال ایران به احتمال زیاد پس از پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات از ایران جدا می‌شود و به تیم ملی کلمبیا می‌رود. او در ۸ سال گذشته با فوتبال کشورمان ۲ جام جهانی و دو جام ملت‌ها را تجربه کرده و نتایج به نسبت خوبی را بدست آورده است.
قرارداد کی روش برای ۶ ماه حضورش در فوتبال ایران و همچنین مسائل اقتصادی کشور سبب شده تا اعتراضات به میزان قرارداد مرد پرتغالی زیاد شود و زمانیکه برای پیگیری این موضوع با محمد جواد ششگلانی، عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفتگو کردیم، او در این باره بیان کرد: تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کی روش نتایج خوبی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات گرفته و امیدواریم با شکست ژاپن و همچنین پیروزی در دیدار نهایی به قهرمانی برسد.
او درباره احتمال جدایی کی روش افزود: به هرحال باید پس از پایان بازی‌ها در این خصوص صحبت کرد، اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور و وضعیت ارز، فدراسیون فوتبال توانایی پرداخت قرارداد کی روش را ندارد و باید این موضوع را پس از پایان جام ملت‌های آسیا بررسی کنیم.
ششگلانی در پایان گفت: باید پس از خروج کی روش از ایران، مربی را به فوتبال کشور بیاوریم که توانایی پرداخت قرارداد او را داشته باشیم و برانکو ایوانکوویچ نیز گزینه خوبی است.

گفتنی است اظهارات ششگلانی درحالی است که فدراسیون فوتبال به واسطه دوبار صعود به جام جهانی با کی روش بالغ بر 20 میلیون دلار پاداش از فیفا دریافت کرده و صعود به فینال آسیا نیز 3 میلیون دلار پاداش خواهد داشت که در صورت قهرمانی این پاداش به 5 میلیون دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی