نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم در مرحله گروهی عملکرد بهتری داشته است؟
نظرات: ۰
به گزارش خبرورزشی، کامران منزوی حدود ۲ هفته است که از وزیر ورزش به عنوان عضو جدید هیات مدیره استقلال حکم خود را دریافت کرده اگر چه او یکی از اعضای دارای سبقه استقلال است که هواداران این باشگاه پیشتر با عنوان قائم مقام و سرپرست وی را در مقام خدمت به این باشگاه دیده بودند.
گفتگویی با کامران منزوی پیرامون شرایطی که از اولین روز حضورش در استقلال در جمع اعضای هیات مدیره گذشته تا تصمیماتی که در جلسه اول هیات مدیره اتخاذ شده صحبت‌هایی انجام شده که در ادامه می‌خوانید:
در این روز‌های تقریبا ابتدایی حضورتان در هیات مدیره تا چه اندازه مشکلات را لمس کردید؟
من از جنس هواداران استقلال هستم و خیلی مواقع مثل آن‌ها فکر می‌کنم، اما نه با احساسات. ما فقط یک جلسه تشکیل دادیم و بعد از دعوت ما اساسنامه باشگاه را به ما ارائه کردند. لیست قرارداد‌ها هم گرفته شده و سلسله وظایف هیات مدیره هم مشخص شده است. مشکلات هم زیاد است. نمونه یکی از همین مشکلات هم پاتوسی است که معتقدم نباید به این مرحله می‌کشید. نمی‌خواهم در این مورد مساله را خیلی باز کنم. خیلی مشکلات دیگر هم وجود دارد، مسائل مالی، زمین تمرین و ... مشکلات البته ساختاری هم داریم، ولی امروز اجرایی باشگاه به طور کل در اختیار مدیرعامل است و ما دخالتی در این موارد نداریم.
در مورد هیات مدیره این صحبت مطرح می‌شود که این جلسات و اعضا اصلا نقشی در تصمیمات کلان باشگاه ندارند. به طور مثل حسن زمانی بعد از رفتن از استقلال عنوان کرد که هیات مدیره هیچکاره است و وزیر ورزش مستقیما به این مسائل ورود می‌کند. واکنش شما به این موضوع چیست؟
شما به زودی خواهید دید که هیات مدیره در استقلال یعنی چه! شما به اعضای هیات مدیره استقلال بین سال‌های ۷۰ تا ۸۵ نگاه کنید، من شاگرد همه آن‌ها هستم.
هواداران استقلال در این یکی دو سال اخیر به عملکرد وزیر ورزش انتقاد کردند و معتقد بودند در حق آن‌ها اجحاف شده است. شما چه صحبتی در این زمینه دارید؟
من دقیقا مثل خود مردم هستم، مثل همان طرفداران واقعی استقلال. قبل‌ها هم در مصاحبه هایم این موضوع را گفته ام که هیچوقت نباید بین دو مجموعه تفاوت قائل شد، اما وزیر ورزش خدماتی به استقلال کرده که شاید هیچکس از آن‌ها خبر نداشته باشد. اگر او روزی به من اجازه بدهد این مسائل را می‌گویم. من از طریق شما می‌گویم وزیر اجازه بدهد تا همه چیز را در مورد کار‌هایی که انجام داده بگویم. الان هم که این حرف‌ها را می‌زنم شاید متهم به بله قربان گویی شوم که البته مطرح کردن چنین صحبت‌هایی بیشتر فضاسازی است، ولی تاکید می‌کنم وزارت ورزش هوای استقلال را داشته است.
یعنی شما به هوادارن استقلال می‌گویید وزیر تفاوتی بین تیم آن‌ها و استقلال قائل نشده است؟
صد در صد همینطور است. من که گفتم وزیر اجازه بدهد همه چیز را ریز به ریز می‌گویم، ولی بعید است او چنین اخلاقی داشته باشد که اجازه بدهد من برخی مسائل را بگویم.
حتما می‌دانید که بعد از پایان نیم فصل استقلال هم مشکل زمین تمرین دارد و هم سایت باشگاه که جزو ریزترین مسائل یک باشگاه است بالا نمی‌آید.
در مورد سایت یکی دو روز است که با خبر شدم و این موضوع را پیگیری می‌کنیم. در مورد زمین هم مشکلاتی به وجود آمده که آن‌ها را قبول دارم. ان شاالله تا روز چهارشنبه مشکل زمین تمرین را هم حل خواهیم کرد.
برخی رسانه‌ها چند روز پیش خبری را منتشر کردند مبنی بر اینکه خانه‌ای که در اختیار پادووانی با تمام امکانات استخر و سونا و سه خواب بوده در اختیار علی خطیر معاون باشگاه استقلال قرار گرفته و باشگاه هم ماهانه حدود ۱۰ الی ۲۰ میلیون تومان هزینه اجاره آن را می‌پردازد. آیا این موضوع صحت دارد؟
من در جریان این موضوع نیستم، چون قرار است ریز هزینه‌های باشگاه به دست ما برسد. قطعا آیتم به آیتم هزینه‌ها در آن لیست مشخص است. من در این مورد نمی‌خواهم اظهار نظر شتابزده داشته باشم، اما قطعا باید همه مسائل بررسی شود. این موضوع یک مساله اجرایی است و نیازمند بررسی. یکی از دستورات اکید وزیر ورزش در همان نشست اول با ما شفافیت مالی بوده که قطعا در برنامه‌های ما هم خواهد بود. البته استقلال و پرسپولیس و تیم‌های دیگ که در آسیا حضور دارند قطعا با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند که ما باید با مدیریت مسائل را جلو ببریم. طبعا با موفق شدن این تیم‌ها در این فضای سنگین اقتصادی شادی به دل جوان‌ها و جامعه بر می‌گردد و ما هم هدفی جز این موضوع نداریم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها