نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟

به گزارش خبرورزشی، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران مقابل الکویت کویت در دور دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم تا زمانی که نماینده کویت در شهر زیبا و تاریخی اصفهان هستند، نهایت لذت را ببرند و میزبان خوبی باشیم. بچه‌ها به لحاظ روحی و روانی به نقطه مطلوب‌ رسیده اند. از لحاظ تاکتیکی هم حریف‌مان را کاملاً می‌شناسیم.
وی در ادامه افزود: ما بازی‌های الکویت را به خوبی آنالیز کردیم و می‌دانیم بازی بسیار سختی پیش رو داریم. ما ۱۰ مسابقه اخیر الکویت را دیده‌ایم و می‌دانیم این تیم در صدر جدول لیگ کویت قرار دارد و حدود یک سال است که شکست نخورده است. ما هم نماینده ایران هستیم. از هواداران فوتبال، مردم اصفهان و هر کسی که در چهار گوشه این کشور تعصب خاصی به پرچم کشورمان دارند، می‌خواهم از ما حمایت کنند. فردا پرچم کشورمان روی سینه ما نقش می‌بندد. هواداران فوتبال اصفهان نشان داده‌اند در روز‌های سخت، یاور تیم‌شان در لیگ قهرمانان آسیا بوده‌اند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه تیمش به بازی فردا با دو بازی نگاه می‌کند، تصریح کرد: این مسابقه، بازی اول ما در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا و در اصفهان است. ما باید از این امتیاز استفاده کنیم و به دور بعد راه یابیم. کار خیلی سختی پیش رو داریم. دیگر اینکه ما نگاه ویژه‌ای به لیگ قهرمانان آسیا داریم و این مسابقات برای ما در یک ضلع و رقابت‌های لیگ برتر در ضلع دیگر قرار دارد.
منصوریان با بیان اینکه یکی از بهترین تیم‌های آنالیز را در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: پیش از بازی با نساجی، تیم آنالیز ما به دو قسمت تقسیم شدند. یک گروه به آنالیز تیم الوحدات و گروه دیگر به آنالیز تیم الکویت پرداختند. چون نمی‌دانستیم چه تیمی برنده مسابقه دو تیم خواهد شد. تیمی که شکست ۲ بر صفر را با برتری ۳ بر ۲ عوض می‌کند، قطعاً تیم قابل احترامی است. اینکه زیر پرچم ایران لبخند را به لب هواداران فوتبال ایران بیاوریم، زحمت زیادی می‌خواهد.
وی با اشاره به دو اتفاق ناخواسته فوتبالی که برای ذوب‌آهن رخ داد، گفت: ابتدای فصل رحیم زهیوی را از دست دادیم و مجبور شدیم بازیکن جدیدی بخریم که همه قسمت‌ها را پوشش دهد. از خلعتبری تشکر می‌کنم که تیم صدر جدولی را رها کرد و با عشق به ذوب‌آهن آمد. ما بازیکنی در این اندازه به تیم آوردیم که جریان تیم را تغییر دهد. نقش جایگزین خلعتبری نقشی بسیار سخت و مهم خواهد بود.
سرمربی تیم ذوب‌آهن با ابراز امیدواری برای اینکه تیمش بتواند جای خلعتبری را پُر کند، تصریح کرد: این مسابقه، آزمایش بزرگی برای بازیکنان‌مان خواهد بود تا از فضایی که در غیاب خلعتبری به وجود می‌آید، استفاده کنند. ما از لحاظ تاکتیکی، روحی و روانی، به شرایط آرمانی رسیده‌ایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی