نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟
خبرورزشی/فرهاد اشراقی؛ با احترام به افشین قطبی و همکارانش که تیم به مراتب بهتری نسبت به نیم‌فصل اول ساخته‌اند، پنالتی فولاد آن‌قدر پنالتی نبود که صدای گزارشگر اهوازی هم درآمد! این گزارشگر همانی است که سر بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس که باران سنگ می‌بارید مشغول تمجید از عوامل برگزاری مسابقه بود و می‌گفت جو ورزشگاه خیلی خوب است! آنچه در داوری بازی فولاد - پرسپولیس شاهد بودیم ثابت کرد که استفاده از سیستم VAR در فوتبال ایران از نان شب هم واجب‌تر است. شاید اگر کرمانشاهی آن صحنه را دوباره می‌دید پشیمان می‌شد (البته شاید!)، اما به هر حال خود قطبی هم نمی‌تواند کتمان کند که پنالتی فولاد (به رغم بازی خوب این تیم) اصلاً پنالتی نبود. شاید اگر پرسپولیس در نیمه اول به جای ۲ گل با یک خورده به رختکن می‌رفت سرنوشت بازی عوض می‌شد (البته باز هم شاید!)
استقلال فوتبال خوبی مقابل پیکان بازی کرد و از هر حیث شایسته پیروزی بود. این که تیم شفر بچسبد به ۴ تیم بالای جدول بهترین اتفاق ممکن برای فوتبال ایران است، چون به شدت معتقدم در کنار تقویت سپاهان و تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس نباید تضعیف شوند. آبی‌ها مقابل پیکان همان تیمی بودند که هواداران می‌خواهند، ولی خب گونسالوس که گل زد و حتی منشا هنوز آماده نیستند و شفر همان‌طور که خودش هم گفت هنوز با این استقلال خیلی کار دارد.
 تراکتورسازی روز به روز تیم بهتری می‌شود. آن‌ها مقابل نساجی دوست‌داشتنی و هواداران پرشورش مساوی کردند، ولی شاید اگر جورج لیکنس، استوکس را بیرون نمی‌کشید اتفاقات دیگری رخ می‌داد. در ماجرای تساوی تراکتور باید یادی هم از استپ عجیب و غریب احسان حاج‌صفی بکنیم که در واقع یک گل را تقدیم میزبان کرد!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی