۰
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حتی اگر استقلال در آن ۵ دقیقه آخر که تازه یادش افتاد فوتبال بازی کند، گل مساوی را می‌زد، باز هم تیمی نبود که بتوان آن را تحسین کرد. ختم کلام اینکه تیم شفر اصلاً شبیه «استقلال» نیست.

خبرورزشی/فرهاد اشراقی؛ ارنج ابتدایی شفر نشان می‌داد که او به تساوی در تبریز راضی است در حالی که از نظر جدولی مساوی هم برای استقلال حکم باخت را داشت، ولی انگار استقلالی‌ها در آن جو وحشتناک مساوی را هم برد می‌دانستند و به جز دقایق پایانی دنبال گل زدن نبودند.
استقلال شفر که از ابتدای فصل خشت اول را کج گذاشته بود، بعد از ماجرای اعصاب خرد کن الحاجی گرو و نیومایر تازه در نیم‌فصل رسید به منشایی که در پرسپولیس گلزن نبود و امید نورافکن که در شارلوا به نیمکت چسبیده بود. شفر تا بیاید نفرات جدید را با تیم قبلی هماهنگ کند ۴ هفته دیگر هم گذشته و کار تمام است. همین حالا تیم او از سپاهان ۱۰ امتیاز و از پرسپولیس ۹ امتیاز کمتر دارد. حالا بماند که تراکتور ۳۳ امتیازی و پدیده ۳۵ امتیازی هم شرایط به مراتب بهتری نسبت به تیم شفر دارند.
استقلال در خط هافبک فاقد مهره بزرگ و تأثیرگذار است. تیمی که مقابل پیکان حداقل یک نیمه خیره‌کننده ظاهر شده بود، دیروز کاملاً روی اعصاب بود. پژمان منتظری با آن همه تجربه توپ را ول می‌کند تا به اوت برود و بعد با کمک‌داور کلنجار می‌رود! روزبه چشمی دقیقه ۸۹ و در اوج فشار ۵ دقیقه‌ای استقلال با داور بی‌دلیل بحث می‌کند تا وقت به نفع تراکتور کشته شود. وریا غفوری که به تعویضش انتقاد داشت در زمین کار خاصی نکرد و بقیه هم که انگار گول بازی ساده هفته قبل مقابل پیکان را خورده بودند و فکر می‌کردند تراکتورسازی هم مثل تیم حسین فرکی است.
ختم کلام اینکه تیم شفر اصلاً شبیه «استقلال» نیست. استقلالی که فصل قبل «تیم» شده بود و هر جا هم گیر می‌کرد یکی مثل تیام بود که با گل‌های سه امتیازی‌اش کار را درآورد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی