نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سپیدرود با تساوی های خانگی به جایی نمی رسد و فارغ از جنگ های زرگری، وضعیت این تیم آن قدر نگران کننده است که هواداران سپیدرود ترجیح می دهند حاشیه های بی حاصل را رها کنند.

به گزارش خبرورزشی ، چند روز قبل باشگاه سپیدرود در بیانیه ای با دفاع از علی کریمی و مشکلاتی که بر سر راه تیمداری وجود دارد، داد سخن سر داد.
بیانیه ای که پس از خواندن آن احساس خوبی به آدم (بابت آن همه اغراق که در آن موج می زد) دست نمی داد.
در واکنش به انتشار این بیانیه اما بیانیه دیگری هم در فضای مجازی دیده شد. این بیانیه که امضای خاصی نداشت و شامل لفظ کلی «جمعی از روزنامه‌نگاران و چهره‌های ورزشی گیلانی» می شد، به همان تندی بیانیه علی کریمی بود.
در این بیانیه، نام و مشخصات روزنامه نگاران گیلانی مشاهده نمی شد و با ادبیات عجیبی به کریمی که ارتباطی با روزنامه نگاری حرفه ای نداشت، خرده فرمایشاتی شده بود!
آقا یا خانم بیانیه نویس (در مطلبی که عصبانیت در آن موج می زد) در چند خط با علی کریمی مقابله به مثل کرد اما مشخص نیست سرمربی سپیدرود در واکنش به این بیانیه چه روشی را انتخاب می کند.
هر چه هست این که سپیدرود با تساوی های خانگی- آن هم با زور و زحمت- به جایی نمی رسد و فارغ از جنگ های زرگری، وضعیت این تیم آن قدر نگران کننده است که هواداران سپیدرود ترجیح می دهند این حاشیه های بی حاصل را رها کنند و از کریمی و دوستان بخواهند تحت هر شرایطی، این تیم را در رقابت های لیگ برتر حفظ کنند. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی