نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

باشگاه ذوب آهن اصفهان طلایه دار دریافت حق پخش تلوزیونی آسیایی شد.

به گزارش خبرورزشی ، در جریان برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و الکویت کویت در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا با پیگیری‌های سعید آذری مدیرعامل باشگاه و رایزنی‌های انجام شده توسط ایشان و عقد قرارداد با باشگاه کویتی مبلغ۱۲۵۰۰۰۰۰۰۰ریال معادل 10 هزار دلار از باشگاه الکویت بابت حق پخش تلویزیونی دریافت گردید.

این امر برای اولین بار در بین باشگاه‌های کشور صورت گرفته و نشان دهنده آن است که حق و حقوق باشگاه‌ها مدنظرسازمان‌های بین المللی از جمله AFC و FiFA بوده ومی‌تواند بعنوان الگویی برای سایر باشگاههای کشور مدنظر قرار گیرد.
این حرکت باشگاه ذوب آهن اصفهان بار دیگر ثابت نمود با پایداری و پیگیری از مبادی حقوقی می‌تواند حق و حقوق باشگاه‌ها را در قالب های منحصر بفرد خود دریافت کرد.

لازم به ذکر است باشگاه ذوب آهن اصفهان علاوه بر دریافت مبلغ فوق کلیه موارد تبلیغاتی دور زمین و سایر تبلیغات در طول رقابت فوق را با هماهنگی با مبادی ذیربط راسا بعهده گرفته و انجام داد که تبلیغات اسپانسرهای باشگاه ، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان ، شرکت هواپیمایی تابان ، و شرکت تایر بارز از دیگر موارد اسپانسری و درامد زایی این مسابقه بود که پخش تلویزیون داشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی