۰
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم اینتر تأیید کرد که مهاجم پرحاشیه آرژانتینی تیمش در شرایطی نیست که در بازی فردا مقابل سامپدوریا به میدان برود.

به گزارش خبرورزشی، لوچانو اسپالتی در نشست خبری پیش از مصاف خانگی فردا شب (یکشنبه) اینتر مقابل سامپدوریا در هفته بیست و چهارم سری A ایتالیا به اختلافاتی که اخیراً میان مائورو ایکاردی و باشگاه اینتر به وجود آمده است اشاره داشت.
او درباره گرفته شدن بازوبند کاپیتانی اینتر از مهاجم آرژانتینی تیمش گفت: تصمیمی که درباره ایکاردی اتخاذ شد بسیار دردناک و سخت بود، اما نقشی که شما به عنوان سرمربی تیم دارید ایجاد می‌کند که بیش از هرچیزی باید منصف باشید. ما در‌های رختکن‌مان را باز می‌گذاریم و هر حرفی داریم در روی طرف مقابل‌مان می‌زنیم و آن را هم شفاف می‌گوییم. تصمیمی که گرفته شده علیه ایکاردی نیست بلکه به منافع اینتر فکر می‌کنیم. این مکالمه‌ای است که ما روز گذشته با خود ایکاردی هم داشتیم. من نمی‌توانم اینجا بنشینم و درباره تمام جزئیات توضیح دهم، اما باید انصاف را رعایت کرد. به هر حال ما باید به اینتر و به هواداران‌مان پاسخ بدهیم. همانطور که گفتم، انصاف در حفظ منافع تیم باید هر چیز دیگری مقدم و ارجح باشد و این شامل مفهوم تیم و اتحاد می‌شود.
اسپالتی ادامه داد: شما کسانی را دوست دارید که بیشتر گل می‌زنند و من طرز تفکر مدافعان را دوست دارم. این درست که یک مهاجم باید روی گلزنی تمرکز کند و می‌تواند حرکتی انفرادی انجام دهد، اما اگر یک مدافع این کار را انجام دهد به دردسر می‌افتد. به همین دلیل مدافعان خط دفاعی را یک واحد می‌بینند و اتحادشان را حفظ می‌کنند.
سرمربی اینتر در پاسخ به این سؤال که آیا واقعاً ایکاردی مصدوم بوده که حاضر به بازی برای این تیم مقابل راپید وین در لیگ اروپا و سامپدوریا نشده است، عنوان کرد: ایکاردی همانطور که باشگاه در بیانیه‌اش اعلام کرد، مشکلی دارد. او در حال مداوا است و الان هم شرایط بازی ندارد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی